Zobaczcie wypowiedź Dody o zdradach Majdana!

Mimo że związek Dody i Majdana to już przeszłość, a artystka jest szczęśliwą żoną Emila Stępnia, to i tak ostatnio postanowiła powrócić na chwilę do przeszłości. Na swoim koncie na Instagramie wspomniała o swoich związkach i o tym, że jej życie nie zawsze było różowe.

View this post on Instagram

Dzień z wywiadami ✌

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Fakt – w wypowiedzi Dody żadne nazwiska nie padły, ale każdy wie, o kogo chodzi. Wszyscy pamiętamy, że Doda i Radek rozstali się w niemiłych okolicznościach, a Dorota wielokrotnie podkreślała, że były mąż ją zdradzał.

Dorota Rabczewska o zdradach Radosława Majdana napisała bardzo szczerze:

„Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają, wręcz pogardliwy. Być może dlatego, że sama to przeżyłam na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu i jak to mnie zmieniło.

Zaczyna się niewinnie. Twoja narzeczona leży obok, oglądacie telewizję, a ty ciśniesz zboczone wiadomości do laski, która ci się podoba. Nieładnie! Będę to piętnować.

Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później. Gdyby którakolwiek z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia.

Także panowie, chcecie pisać? Chcecie podrywać inne dziewczyny? Have fun! Ale nie z żonami i narzeczonymi u boku!”.

View this post on Instagram

Zielono mi

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Ciekawi jesteśmy czy Radek odniesie się do słów Doroty, czy da sobie spokój z wyciąganiem brudów w mediach społecznościowych.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *