Zobaczcie ciało tej 46-letniej podróżniczki! Wygląda na 20 lat!

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam 46-letnią blogerkę i podróżniczkę, która właśnie podbija Instagram. Jej popularność rośnie ze względu na rewelacyjne zdjęcia, ale także dzięki poradom i wskazówkom dotyczącym podróży. Jej wygląd z pewnością przyczynił się do ogromnej popularności! Nic dziwnego!

Danielle Greentree ma 46-lat i pochodzi z Kirribilli w Sydney. Po raz pierwszy wyjechała z kraju, jak miała 18 lat. To właśnie wtedy narodziła się jej pasja do podróżowania. Obecnie od trzech lat jest bardzo aktywną blogerką, która cały czas jest w podróży.

Wszystko zaczęło się od dokumentacji swojej podróży, kiedy to wybrała się z mężem na Malediwy. To właśnie te przepiękne zdjęcia przyciągnęły spore grono obserwujących. Trzeba zaznaczyć, że rok temu magazyn Forbes uznał jej profil za „instagramowy przewodnik turystyczny numer jeden”.

Dla wielu obserwujących jej profil, Danielle jest wielką fitnessową motywacją. Wielu nie może uwierzyć, że kobieta ma 46 lat, a jej ciało wygląda na 20.

„Biorąc pod uwagę, że większość moich treści to ja w letnich destynacjach i turkusowej wodzie, naprawdę nie mogę uniknąć przebywania w bikini. Nic więc dziwnego, że ludzie zwracają uwagę na mój wygląd fizyczny”.

Swój młody wygląd blogerka przypisuje ćwiczeniom, zdrowemu trybowi życia oraz mieszance dobrych genów. Podróże i ciągła aktywność z nimi związana z pewnością również mają ogromny wpływ na wygląd Danielle.

Inernauci często pytają ją co je, że tak dobrze wygląda.

„Nie jem przetworzonej żywności. Uwielbiam owoce, warzywa i ryby. Pływam, biegam, uprawiam jogę i pilates. Zwracam również uwagę na etykiety produktów spożywczych i kosmetycznych, czytając ich skład”.

Jak Wam się podoba jej profil na Instagramie?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *