Znęcanie się nad zwierzętami. Ukryta kamera w salonie dla psów

Poniższy film pojawił się ostatnio w serwisie YouTube i bardzo szybko zaczął krążyć po Facebooku, gdzie jest komentowany przez wielu internautów. Niestety, nie są to pozytywne komentarze. Ukryta kamera w salonie dla psów zarejestrowała znęcanie się nad zwierzętami.

Znęcanie się nad zwierzętami

Ostatnio dużo się mówi o zachowaniu wobec zwierząt. Aby pomóc czworonogom, zmieniono nawet prawo, według którego za np. porzucenie psa w lesie grozi nawet więzienie i ogromna kara finansowa. Niestety, ale w Polsce bardzo wiele osób porzuca zwierzęta. Powody są różne, przez brak czasu do wymówek, że pies nie jest już słodkim szczeniaczkiem. To absurdalne, bo przecież zwierzę to nie zabawka!

Sprawa, którą dzisiaj opisujemy, jest bardzo poważna, ponieważ oddając pasa do salonu przeznaczonego dla czworonogów mamy zaufanie do pracowników czy właściciela obiektu. Niestety, kamera ukryta w salonie zarejestrowała coś, co nie powinno mieć miejsca.

Patrząc na komentarze pod filmem, możemy wywnioskować, że rzecz działa się w jednym z częstochowskich salonów dla psów. Internauci piszą w komentarzach, że osoba widoczna na filmie jest im znana i że zajmuje się hodowlą psów oraz jest w Zarządzie Głównym Związku Kynologicznego w Polsce. Sprawa jest w toku, a wszelkie podejrzenia ma rozwiać prokuratura, którą zawiadomiło Biuro Obrony Zwierząt APA.

Treści komentarzy, które znajdują się pod filmem, nie będziemy publikować, ze względu na ich charakter. Możecie jednak się domyślić, że nie były one z gatunku tych „lekkich”.

Nagranie jest bulwersujące, ale postarajcie się powstrzymać od zbyt mocnych komentarzy, ponieważ mogą się one obrócić przeciwko Wam.

Czy mężczyznę z nagrania spotka kara? Jeśli tak, to jaka?

 

To może Cię zainteresować: Seks w święta? „Powstrzymajcie się proszę!” – apel kobiety.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *