Znamy plany Marcina Najmana! Oto jego trzech najbliższych rywali!

Myśleliście, że to koniec Marcina Najmana? Nic z tych rzeczy! Właśnie zapowiedział, że stoczy kolejne trzy pojedynki! Jego najbliższymi rywalami będą Paweł Trybała, Piotr Witczak oraz Marcin Wrzosek!

Pawła Trybałę Trybsona kojarzycie, chociażby z ostatniej walki, w której pokonał Marcina Najmana w zaledwie 41 sekund.

Drugi z rywali, czyli Piotr Witczak to znany wszystkim z łazarskiego rejonu Bonus BGC.

Ostatnim przeciwnikiem ma być Marcin Wrzosek, czyli zawodnik KSW.

Mimo że po ostatniej porażce Marcin Najman po raz kolejny ogłosił zakończenie kariery, to jak to miało miejsce już wcześniej – szybko zmienił zdanie.

Z tego, co wiemy, to pojedynki z Trybsonem i Marcinem Wrzoskiem mają odbyć się w formule bokserskiej. Nie wiadomo, na jakich zasadach ma się odbyć pojedynek z Bonusem BGC.

Przypomnijmy, że Bonus BGC stoczył do tej pory trzy walki w MMA. Wszystkie przegrał. Bonus jednak zapowiada, że to koniec bycia workiem treningowym dla innych…

Trybson ma nieco lepszy rekord (5-3) i prezentuje znacznie wyższe umiejętności niż Bonus. Paweł ma ambicje na bycie prawowitym zawodnikiem MMA, jednak cały czas daje się wciągnąć w walki tzw. freaków.

Trochę nie za bardzo nam tutaj pasuje Marcin Wrzosek, który jest bardzo twardym i zasłużonym zawodnikiem KSW. Na swoim koncie ma 19 walk, z których 14 wygrał. Trzeba także podkreślić, że The Polish Zombie walczył na mniejszych galach UFC, czyli najlepszej organizacji MMA na świecie.

Ciekawostką jest to, że Marcin Najman reprezentuje wagę ciężką, a Marcin Wrzosek piórkową…

Jak myślicie? Czy tak wielka różnica wagi będzie miała w tym pojedynku duże znaczenie?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *