Znamy kolejnego rywala POPKA! Gwiazda disco polo wejdzie do klatki!

Już niedługo w formule MMA być może zadebiutuje znany muzyk disco polo! Potencjalnym rywalem Popka Monstera (3-4) prawdopodobnie zostanie Krystian Pudzianowski, czyli brat Mariusza.

Brat byłego mistrz świata w strong menach, Krystian ma 37 lat i na co dzień tworzy muzykę. Jest liderem zespołu Pudzian Band. Z pewnością pamiętacie Krystiana, który prowadził Mariusza do ringu, śpiewając „dawaj na ring, zaraz Cię zniszczę!”. Miało to miejsce podczas debiutu Mariusza w walce z Marcinem Najmanem. Jak donosi RadioZet, Krystian zamierza spróbować swoich sił w MMA. Trzeba przyznać, że swoją posturą przypomina swojego starszego brata.

View this post on Instagram

Elegant

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

W tej sprawie wypowiedział się nawet Mariusz Pudzianowski:

„Nie zdementuję tego. Jest coś na rzeczy. Krystian przychodzi na treningi i mi pomaga. Waży 110 kg i jest dosyć silny. Przydał się w moich przygotowaniach. Starczało mu siły na minutę czy półtorej na chwilę obecną. Pewnych etapów się jednak nie przeskoczy. Trzeba zrobić trening, odpocząć i czekać aż to przyjdzie. Wiem to po sobie. Automatyzmów nabywa się przez lata”.

Wszystko wskazuje na to, że potencjalnym rywalem Krystiana zostanie Popek Monster, który już kilkukrotnie walczył dla federacji KSW. Pokonał Roberta Burneikę, a przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem.

Jak obstawiacie, kto wyszedłby z tej walki zwycięsko? Popek, czy może Pudzian Junior?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *