Zatrzymano opiekunkę, która znęcała się nad dziećmi w żłobku!

Ostatnio aresztowano jedną z pracownic żłobka na Florydzie. Kamery monitoringu nagrały moment, w którym 65-letnia przedszkolanka znęcała się nad dziećmi.

Tłumaczenia przedszkolanki były niedorzeczne. Twierdziła, że było to zdarzenie jednorazowe, a spowodowane było bólem głowy…

Dyrektorka żłobka usłyszała krzyki dzieci, co bardzo ją zaniepokoiło. Kiedy sprawdziła monitoring, zauważyła, że 65-letnia Katherine Weitz szarpie oraz policzkuje dziecko.

Oczywiście została wezwana policja, która szybko zatrzymała 65-letnią kobietę. Zostały sprawdzone nagrania z monitoringu. Niestety, okazało się, że nie był to jednorazowy incydent.

Jak powiedział rzecznik policji, gdy dzieci nie chciały spać, kobieta podnosiła je do góry za nogi lub ręce, rzucała je na łóżko, a czasami nawet policzkowała i gwałtownie potrząsała łóżkiem. Całe szczęście, że żadne z czwórki dzieci, które znajdowały się pod jej opieką, nie odniosło żadnych obrażeń.

Tłumaczenia przedszkolanki były dziwne. Wiedziała, że jest monitoring, a mimo wszystko szła w zaparte, że był to jednorazowy incydent.

„Obudziłam się z okropnym bólem głowy. Nie powinnam iść do pracy. Zrobiłam błąd, że nie poprosiłam o dzień wolnego. Źle się czułam i straciłam panowanie nad sobą”.

65-letnia przedszkolanka, twierdzi, że nie pamięta, aby podnosiła dzieci za nogi i ręce. Przyznała się za to do policzkowania dzieci.

Przykra sprawa – rodzice wierzą, że oddają dzieci w dobre ręce, a później muszą oglądać takie przerażające nagranie.

Oby spotkała ją za to zasłużona kara.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *