Zamówił burgerów za 626 złotych! Pracownicy dobrze przeczuwali, że to fejk!

Ostatnio doszło do niecodziennej sytuacji w restauracji Burger u Pajdy w Zabierzowie. Ktoś zamówił z dostawą 24 burgery na łączną kwotę 626 złotych. Dobrze, że pracownicy przeczuwali, że to jakiś podstęp i jedzenia nie wysłali.

Ktoś złożył bardzo duże zamówienie za pośrednictwem portalu pyszne.pl Zamówiono dokładnie cztery rodzaje burgera po 6 sztuk oraz tylko 2 małe napoje. Pracownicy restauracji nabrali podejrzeń co do tego zamówienia. Przeczuwali, że zamówienie może okazać się niesmacznym żartem lub działaniem nieuczciwej konkurencji.

Zdjęcie Zamówił burgerów za 626 złotych! Pracownicy dobrze przeczuwali, że to fejk! #1
https://www.facebook.com/burgerupajdy/photos/a.125347931486771/172876850067212/?type=3&theater

Na Facebookowym profilu Burger u Pajdy możemy przeczytać oświadczenie:

„Kochani chcielibyśmy opisać Wam sytuację, jaka nas ostatnio spotkała. Dostaliśmy dosyć spore zamówienie, przez portal pyszne.pl. Dziwne dane od razu nas zaniepokoiły, finalnie okazało się, że ktoś chciał, żeby masa jedzenia trafiła do kosza, nasze przeczucia były trafne i na szczęście jedzenie się nie zmarnowało. Niedawno udało nam się ustalić, kto był adresatem zamówienia. Chcemy z tego miejsca dać szanse szanowny Panie M. Ma pan 48h na wpłacenie 626 zł (tyle wynosiła kwota zamówienia) na dowolną fundację, która pomaga w żywieniu ubogich ludzi i podesłanie potwierdzenia przelewu, my zapomnimy o sprawie.

W przeciwnym razie będziemy zmuszeni opublikować dane NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI. Z tego miejsca mamy również prośbę o udostępnienie posta do Was kochani, odwdzięczymy się, wybierając kilka osób na darmowego burgera. Podejrzewamy, że również inne restauracje spotkał podobny los. Prosimy o kontakt”.

Jak uważacie? Czy osoba, która złożyła takie zamówienie, powinna ponieść surowe konsekwencje?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *