Zamieszkał z gumową lalką! Dla niej rzucił żonę!

Trudno w to uwierzyć, ale są mężczyźni zdolni do porzucenia żony dla gumowej lalki. Niby rozstania par i rozwody już nikogo w naszych czasach nie dziwią, ale to jednak szokuje. 61-letni Japończyk, Senji Nakajima, porzucił swoją żonę i dwójkę dzieci i zamieszkał z gumową lalką. Co więcej, twierdzi, że jest szczęśliwy w swoim nietypowym związku.

Zamieszkał z gumową lalką!

Senji po raz pierwszy zetknął się z modnymi w Japonii gumowymi lalkami sześć lat temu. Jak twierdzi, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Senji nazwał swoją lalkę „Saori” i zaczął o nią dbać bardziej niż o własną żonę. Zabiera Saori na zakupy i wybiera jej ubrania, w których będzie jej do twarzy, dba o jej włosy i makijaż, a nawet codziennie ją kąpie… Jak na odpowiedzialnego mężczyznę przystało, Senji zawsze zapina swojej gumowej dziewczynie pasy bezpieczeństwa. Zadbał też o wygodę na spacerach – Saori ma własny wózek inwalidzki. Zakochany Japończyk najchętniej spędzałby cały czas ze swoją piękną partnerką.

Śpi z nią w małżeńskim łożu…

Nikogo nie zdziwi więc to, że Saori śpi z nim w małżeńskim łożu. Niemniej, większość ludzi nie rozumie, dlaczego mężczyzna porzucił żonę dla gumowej lalki. Łatwiej byłoby zrozumieć, że odszedł do innej kobiety, byleby była żywa… Senji jednak widzi same plusy swojego nietypowego związku. Niewątpliwą zaletą jest to, że Saori nigdy się z nim nie kłóci.

Przypadek 61-letniego mężczyzny, który porzucił żonę dla gumowej lalki, wcale nie jest odosobniony. Odkąd na rynku pojawiły się japońskie seks-lalki, co niektórzy oszaleli na ich punkcie. Te sprzedawane na przykład przez firmę Oriental Industry, są wręcz przerażająco realistyczne. Lalka przypominająca żywą piękność kosztuje minimum 1000 funtów, czyli mniej więcej 5 tysięcy złotych. Zachwyceni lalkami panowie twierdzą, że to najlepszy zakup ich życia. Gumowa lalka zawsze wygląda idealnie, nigdy nie ma gorszych dni i chętnie słucha. A to, że nie jest żywą kobietą… No cóż, każdy ma jakieś wady. No i ponoć idealna kobieta nie istnieje, choć tej gumowej mało brakuje, jak zapewnia Senji.

 

To może Cię zainteresować: Ryba z ludzką twarzą! Jest nagranie VIDEO!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *