Wzruszające nagranie ze szpitala – niewidoma dziewczynka widzi po raz pierwszy

Bohaterka naszej historii jest dwuletnią dziewczynką, która urodziła się niewidoma. Teraz przeszła bardzo trudną operację z nadzieją, że po raz pierwszy w życiu będzie mogła coś zobaczyć. Wzruszające nagranie ze szpitala pokazuje, jakie emocje towarzyszyły jej, gdy po raz pierwszy mogła zobaczyć świat, który ją otacza.

Wzruszające nagranie ze szpitala

Niestety, ale nie wszystkie dzieci przychodzą na świat zdrowe i to jest przykry fakt. Często nie jest to zależne od nas i musimy stawić czoła różnym problemom, aby nasza pociecha żyła jak najlepiej. Ta dziewczynka przyszła na świat niewidoma więc zrozumiałe, że jej rodzice zamartwiali się jak będzie wyglądało jej życie. Obawiali się tego, że ich maleństwo nigdy nie zobaczy swoich rodziców.

W tym przypadku na pomoc przyszedł postęp medycyny, dzięki któremu możliwe jest leczenie coraz to trudniejszych schorzeń. Dziewczynka dostała swoją szansę!

Początek nagrania przedstawia lekarkę, która spokojnie mówi do dziecka, że zaczyna ściągać jej bandaże z twarzy. Dziewczynka zaczyna krzyczeć i płakać, ponieważ ściąganie bandaży sprawia jej ból i jest bardzo przestraszona. Jednak tego, co się wydarzy za chwilę, nikt się nie spodziewał.

W końcu bandaże opadły, ale oczy dziewczynki wciąż pozostawały zamknięte. Nic dziwnego – tyle czasu miała je zasłonięte. Wtedy jej mama uspokoiła ją, a dziewczynka zaczęła powoli je otwierać. I wtedy do niej dotarło – po raz pierwszy zobaczyła świat! Z szeroko otwartymi oczami zaczęła wpatrywać się w otoczenie. Jednak już po chwili schroniła się w ramionach mamy. Z pewnością nowe bodźce przytłoczyły ją. Nikt z nas chyba nie zrozumie, co mogła czuć dziewczynka, która zobaczyła mamę po raz pierwszy w życiu.

Teraz jej życie będzie zupełnie inne. Wielu rzeczy będzie musiała uczyć się od nowa, ale z racji jej bardzo młodego wieku – szybko się zaadoptuje w nowej, lepszej sytuacji. Przed nią całe życie!

Zobaczcie wzruszające nagranie ze szpitala!

 

To może Cię zainteresować: Ten 10-letni chłopak znalazł pod choinką najpiękniejszy prezent! Wzruszające!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *