Wypadek ciężarówki na obwodnicy Lublany. SZOK! [WIDEO]

Poważny wypadek samochodowy miał miejsce dziś rano na obwodnicy Lublany przed tunelem Golovec, zabijając 53-letniego kierowcę ciężarówki z Węgier.

 

Wypadek ciężarówki na obwodnicy Lublany

 

Wypadek został spowodowany przez kierowcę samochodu osobowego, gdy stracił kontrolę i zderzył się z przyczepą, gdy wyprzedzał ciężarówkę.

41-letni słoweński kierowca samochodu osobowego Opel Corsa zderzył się z samochodem z powodu niedostosowanej prędkości. Podczas zderzenia samochód wyjechał na prawo od jezdni, a ciężarówka przebiła się przez ogrodzenie bezpieczeństwa i spadła z wiaduktu na głębokość około 20 metrów.

Kierowca ciężarówki zginął w wypadku, a kierowca samochodu osobowego nie został ranny.

Wypadek ciężarówki

Z powodu zwiedzania i wyeliminowania wypadku ruch na autostradzie w kierunku Styrii był utrudniony do 12:30. Funkcjonariusze policji złożyli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w wyniku nieumyślnego wypadku w ruchu drogowym i zgłosili do właściwego biura prokuratora okręgowego.Kierowcy samochodu osobowego grozi do 8 lat więzienia.

Przebieg strasznego wypadku ciężarówki i samochodu osobowego pokazuje wideo. Niech wideo przypomni wszystkim kierowcom o tym, jak szybko może dojść do tragedii w ruchu drogowym.

 

To może Cię zainteresować: Sprzedaż samochodu – rewelacyjne ogłoszenie! HIT!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *