Wróciła do szpitala 6 tygodni po porodzie. Wynik USG był szokujący!

Dzisiaj chcielibyśmy opisać Wam krótką historię pewnej pary, która została szczęśliwymi rodzicami. Eliza i Ben z Sydney spodziewali się córeczki, mimo że ich znajomość trwała dopiero 3 miesiące. Byli tym bardzo podekscytowani. Kiedy już doszło do rozwiązania i kobieta urodziła, po pewnym czasie dziwnie się poczuła i wróciła do szpitala na badania. Doznała szoku!

Wróciła do szpitala 6 tygodni po porodzie.

Eliza mówi, że gdy spotkała Bena, od razu wiedziała, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Dosłownie 3 miesiące od zapoznania się, 27-letnia Eliza była już w ciąży. Minął rok, od kiedy para się poznała i już byli szczęśliwymi rodzicami. Jednak natura postanowiła spłatać im figla.

Kilka tygodni po porodzie Eliza dziwnie się poczuła. Ciągle była zmęczona, nie miała na nic sił itp. Oczywiste jest, że po porodzie układ hormonalny potrzebuje czasu, aby wrócić do normy. Jednak Eliza czuła się coraz gorzej. Wróciła do szpitala, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Tam lekarz przeprowadził badanie USG.

Kobieta zdecydowała się na powrót do szpitala na badania, ponieważ cały czas po porodzie towarzyszyło jej dziwne uczucie, które doskonale znała – uczucie, że jest dalej w ciąży…

Oczywiście szybko odrzuciła tę myśl, ponieważ było to niemożliwe. Przecież urodziła 6 tygodni wcześniej córeczkę. Zanim pojechała do lekarza, udała się do apteki po test ciążowy, który dał wynik pozytywny. Trzy kolejne również…

W końcu na badaniu USG wszystko wyszło. Okazało się, że kobieta faktycznie jest w ciąży i to w bliźniaczej! Para była w totalnym szoku!

Eliza urodziła bliźniaki, dwóch chłopców w 36 tygodniu ciąży. W ciągu roku para stworzyła pięcioosobową rodzinę. Teraz planują ślub.

Jak to możliwe?

Kobieta karmiąca piersią uwierzyła, że nie można zajść w ciążę zaraz po porodzie, więc nie stosowała antykoncepcji. Jednak każdy organizm jest inny i owulacja nie jest jednakowa u wszystkich mam. Finał był taki, że w ciągu jednego roku urodziła córkę i bliźniaki.

To może Cię zainteresować:  Łapanie pająka – robisz to źle! Końcówka filmu najlepsza!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *