Właściciel bez zarzutów! Jego 3 pitbulle zagryzły 16-latka.

Ostatnio doszło do tragicznego zdarzenia w miasteczku Irving w Teksasie. 16-letni chłopak wszedł na ogrodzoną posesję, której pilnowały trzy pitbulle. Psy zaatakowały młodego chłopaka, który później zmarł w szpitalu.

Właściciel nie usłyszy zarzutów.

Kobieta z sąsiedniej posesji usłyszała przeraźliwe krzyki około godziny 5:00. Kiedy wybiegła na zewnątrz, zobaczyła młodego mężczyznę, którego gryzły rozwścieczone psy. Chłopak bił pięściami w drzwi sąsiadów. Niestety, ale przez długi czas nikt mu nie otworzył. Kobieta, która była świadkiem zdarzenia, wezwała policję.

Już po chwili na miejsce przybyli funkcjonariusze policji. Próbowali pomóc młodemu mężczyźnie, ale nie byli w stanie poradzić sobie z pitbullami. Jednego z nich, tego najbardziej agresywnego musieli zastrzelić, Pozostałe dwa umieszczono później w schronisku.

Zdjęcie Właściciel bez zarzutów! Jego 3 pitbulle zagryzły 16-latka. #1

Zaraz po ataku 16-latek został przetransportowany do szpitala w stanie krytycznym. Lekarze walczyli o jego życie, ale niestety było już za późno.

Nie wiadomo, co chłopak robił na obcej posesji należącej do Guillerma Lorenzo. Mężczyzna powiedział, że ostatkiem sił 16-latek wydusił z siebie, że jest bezdomny.

Już wiadomo, że właściciel psów nie odpowie za atak i w konsekwencji śmierć nastolatka. A to dlatego, że jego pitbulle znajdowały się na ogrodzonym terenie i broniły swojego terytorium.

W tym przypadku 16-latek wszedł na ogrodzoną posesję bezprawnie.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *