Wlał do swojego BMW colę zamiast benzyny! „Naukowy eksperyment”.

To prawda, że wysokie ceny paliwa na stacjach przerażają większość z nas. Sporo osób myśli nad zamontowaniem instalacji gazowej w swoim samochodzie, a ci którym portfel na to pozwala, coraz częściej śledzą rynek aut elektrycznych. Niektórzy jednak próbują za wszelką cenę znaleźć jeszcze inne rozwiązanie. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam gościa, który wlał do swojego BMW coca-colę…

To normalne, że przy takich cenach paliw szukamy oszczędności. Prawie dekadę temu popularne było wlewanie do baków samochodów diesla oleju po frytkach. Jakby nie było, ten sposób działał, tylko zapach wydobywający się z rury wydechowej był średni.

Na poniższym video możecie zobaczyć czy coca-cola może zastąpić benzynę. Pewien youtuber zalał swoje BWM 325i coca-colą. Już po kilku minutach od zatankowania autor nagrania pożałował swojej decyzji. Dlaczego? Zobaczcie sami…

Po kilkuset metrach jazdy samochód zaczął wydawać bardzo dziwne dźwięki. Obroty zaczęły spadać i po minucie zapaliła się kontrolka check engine. Auto stanęło, silnik zgasł i już nie dało się go ponownie uruchomić.

Zdjęcie Wlał do swojego BMW colę zamiast benzyny! „Naukowy eksperyment”. #1

Jakie było zaskoczenie nagrywających, że auto, które jeździ na benzynie nie chce jeździć na coca coli. Być może nie spodziewali się tego, że gdy wlejemy do auta (którego silnik działa dzięki spalaniu benzyny) coś niepalnego to auto odmówi posłuszeństwa.

Finał tego eksperymentu był taki, że lokalny warsztat wycenił koszt naprawy na prawie 2000 dolarów.

Gratulujemy pomysłu i życzymy dalszych „sukcesów” w eksperymentowaniu!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *