Wierzbicka pokazała swoje zdjęcie w bikini! Fani są zaniepokojeni!

Każdy z Was z pewnością kojarzy Martę Wierzbicką z serialu „Na Wspólnej”. Przez wiele lat wcielała się w rolę Oli Zimińskiej. Ci, którzy oglądali od samego początku ten popularny serial, byli świadkami, jak Marta dorastała i się zmieniała.

Z pewnością pamiętacie etap, kiedy miała troszkę więcej kilogramów, a także ten okres, kiedy było ich zdecydowanie mniej. Jednak teraz Marta jest bardzo szczupła – jak nigdy!

Fani są zaniepokojeni jej wyglądem i napisali jej to wprost.

Wszystko zaczęło się od zdjęcia, na którym uśmiechnięta Marta siedzi w kostiumie kąpielowym na łódce, wpatrując się w niebo.

Fani zauważyli dosłownie wszystko! Nawet to, że biust aktorki jest znacznie mniejszy niż kiedyś.

„Kurcze dziewczyno, za mocno poszalałaś z odchudzaniem”.

„Wyglądasz jak chora, bardzo cię lubię, ale mnie to zaniepokoiło”.

„Wyglądasz bardzo niezdrowo. Nie jest to naturalna szczupłość, tylko już wychudzenie. Oby nie była to jakaś choroba…. Bo wyglądasz niepokojąco”.

To tylko przykłady komentarzy, których było po prostu mnóstwo!

Niestety, ale w obecnych czasach bardzo łatwo jest kogoś oceniać, klepiąc w klawiaturę. Zanim jednak napiszemy komentarz, że ktoś jest zbyt chudy czy gruby, może warto zastanowić się, czy aby na pewno my jesteśmy idealni.

Oczywiście wśród komentarzy możemy znaleźć również takie, które świadczą o tym, że niektórzy również widzą problem, o którym wspomnieliśmy wyżej.

„Czytam sobie komentarze i serio nie mogę uwierzyć jacy niektórzy ludzie są prości. Każdy ma swoją wyobraźnię, swoje gusta i myśli sobie w głowie różne rzeczy, ale nie wyobrażam sobie pisać takich rzeczy nikomu! Zastanów się człowieku zanim beztrosko powiesz komuś nieprzyjemną uwagę. Serio. Pomyśl o tym co Ty byś zrobił gdyby obcy ziomek na ulicy powiedział Ci, że masz gruby bebech. Kultury błagam!”.

„Po co te hejterskie komentarze? Może i chuda, ale jeżeli czuje się dobrze w swojej figurze i we własnej skórze, to chyba jej sprawa?”.

A Wy co sądzicie o tym ocenianiu innych?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *