WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI! Samochód staranował bramę Pałacu Prezydenckiego! Policjant w szpitalu!

UWAGA PILNE!

Nieznany sprawca chciał staranować bramę Pałacu Prezydenckiego! Samochód zatrzymał się na zapadni przed bramą. W zdarzeniu został ranny policjant, który trafił do szpitala.

Rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy potwierdził te informacje. O godzinie 13:40 nieznany mężczyzna chciał sforsować bramę Pałacu Prezydenckiego. Pojazd zatrzymał się na zapadni przed bramą.

Jak powiedział rzecznik Błażej Spychalski – „Całą sytuację widzieliśmy przez okna Pałacu Prezydenckiego. Policja i SOP zatrzymały mężczyznę”.

Jak wynika z relacji Radia Zet, młody mężczyzna zatrzymany przez policję, wcześniej jechał ulicą Focha pod prąd. Policjant próbujący go zatrzymać został potrącony. Następnie nieznany sprawca wjechał na Krakowskie Przedmieście.

Polskie Radio podaje, że sprawca ma 36 lat.

Bogusław Piórkowski, rzecznik SOP również potwierdza wszystkie te informacje.

„W godzinach popołudniowych kierowca samochodu osobowego próbował sforsować zaporę i wtargnąć na teren Pałacu Prezydenckiego. Został obezwładniony”.

Zdarzenie nie miało wpływu na bezpieczeństwo prezydenta.

Zdjęcie WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI! Samochód staranował bramę Pałacu Prezydenckiego! Policjant w szpitalu! #1
https://www.instagram.com/p/BsEBTNknkWX/

Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej poinformował, że nie ma żadnych przesłanek, by sądzić o celowości działania kierowcy, który wjechał w bramę Pałacu Prezydenckiego. Po zatrzymaniu, mężczyzna zachowywał się irracjonalnie. „Nie możemy z nim normalnie porozmawiać. Nie ma z nim logicznego kontaktu”.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *