W takim samochodzie Kuby Wojewódzkiego jeszcze nie widzieliście!

Znany wszystkim Kuba Wojewódzki od wielu lat często zmienia samochody. Z pewnością wielokrotnie widzieliście zdjęcia jak pozuje ze swoim nowiutkim Bentleyem, Lamborghini Aventadorem czy unikalnym Lamborghini Urusem.

Zdjęcie W takim samochodzie Kuby Wojewódzkiego jeszcze nie widzieliście! #1

Jednak tym razem Kuba zaskoczył nas wszystkich. Jak donosi serwis WP moto, Kuba Wojewódzki zmienił nieco preferencje i tym razem postawił na „babcię po liftingu”.

Zastanawiacie się o co chodzi?

Kuba Wojewódzki kocha wyjątkowe samochody. Od dawna widujemy go w najnowszych supersamochodach. Na zdjęciu poniżej Kuba również pozuje przy supersamochodzie, jednak ten nie jest nowy, bo ma około 40 lat…

Zdjęcie W takim samochodzie Kuby Wojewódzkiego jeszcze nie widzieliście! #2

To przepiękne, stare Porsche 911 Carrera RS Classic, które należy do jednego z członków klubu Supercar Club Poland.

Jeżeli nie słyszeliście o takim klubie to szybko wyjaśniamy, że członkostwo w tym stowarzyszeniu daje możliwość korzystania z kilkunastu supersamochodów. W ramach miesięcznego abonamentu, członkowie klubu mogą wypożyczyć sobie supersamochód po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i dokonaniu rezerwacji. Wszyscy pracownicy tego klubu dbają o te samochody, aby były zawsze w świetnym stanie technicznym i wizualnym.

Zielone Porsche, które widzicie na zdjęciu to egzemplarz, któremu warto się bliżej przyjrzeć. Porsche zostało przerobione przez firmę należącą do Krzysztofa Hołowczyca. Dlaczego firma przerabia klasyczne auta? Jak powiedział sam kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, dzięki modyfikacjom powstają naprawdę niepowtarzalne egzemplarze.

Samochody, które przeszły przemianę w firmie Krzysztofa mają współczesne zawieszenie, hamulce oraz napęd. To wszystko zapewnia bezpieczną i bezawaryjną jazdę, natomiast „stara” karoseria oraz wnętrze pojazdu, nadaje mu niepowtarzalnego klasycznego stylu.

Zdjęcie W takim samochodzie Kuby Wojewódzkiego jeszcze nie widzieliście! #3

Dzięki sportowemu doświadczeniu ekipy która buduje te auta, mamy gwarancję, że zestrojenie podzespołów jest idealne. Nawet sam Krzysztof Hołowczyc ma w swoim prywatnym garażu jedno z takich aut. To niebieskie Porsche Carrera RS Modern.

Sami przyznajcie, że oba samochody są po prostu piękne!

Zdjęcie W takim samochodzie Kuby Wojewódzkiego jeszcze nie widzieliście! #4

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *