Unikatowy kolor włosów u noworodka! Tego jeszcze nie było!

Z pewnością wielu z Was doczekało już tego arcyważnego momentu, kiedy na świat przychodzi nasz potomek. Jak dobrze wiemy, nie ma reguły czy dziecko, które dopiero co przyszło na świat, będzie miało bujną czuprynę na głowie, czy będzie zupełnie łyse. Jednak ten przypadek zachwycił wszystkich! Zobaczcie ten unikatowy kolor włosów u noworodka!

Unikatowy kolor

Matka natura postanowiła zaskoczyć wszystkich – nawet lekarzy. Chłopiec imieniem Bence, z pewnością pozostanie na długo w pamięci lekarzy i pielęgniarek. Wszystko przez kolor włosów, z jakimi się urodził. Chłopiec przyszedł na świat w szpitalu w Szekesfehervar na Węgrzech. Rodzice nie mogli narzekać, że dziecko urodziło się łyse, wręcz przeciwnie. Bence miał na głowie bujną czuprynę, ale siwych włosów! Kolor zaskoczył dosłownie wszystkich!

Od razu napiszemy, że chłopiec urodził się całkowicie zdrowy. Nie stwierdzono ubytku melaniny, więc nie jest albinosem. Jego kolor włosów również nie jest związany z jakąś chorobą czy wpływem stresu matki. W przypadku Benca melanina nie jest obecna tylko we włosach, jednak lekarze stwierdzili, że bardzo prawdopodobne, że włosy w późniejszym wieku ściemnieją. Lekarze podkreślili, że istnieje prawdopodobieństwo, że chłopiec ma tzw. bielactwo częściowe, które objawia się właśnie odbarwieniem włosów.

Bence dopiero co się urodził, a już jest mega popularny! Na oddziale położniczym pracownicy nazywali go „czarujący książę”.

Uroczy prawda?

Unikatowy kolor

 

To może Cię zainteresować: Oto najmniejszy noworodek na świecie! 268 gramów!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *