Uciekał przed szatanem i wjechał samochodem do kościoła!

Z pewnością wierni z tego kościoła zapamiętają to zdarzenie do końca życia. Kto by się spodziewał samochodu w kościele? Pewien mężczyzna uciekał przed szatanem i wjechał do kościoła samochodem. Twierdził, że tylko tak mógł ukryć się przed diabłem.

Uciekał przed szatanem

Do zdarzenia doszło 8 stycznia w Hiszpanii w miejscowości Sonseca. Przygotowania do porannej mszy w kościele św. Jana Ewangelisty trwały w najlepsze. Wtedy 35-latek uderzył rozpędzonym samochodem w drzwi kościoła, po czym wyszedł z pojazdu. Wszyscy byli w szoku i nie wiedzieli, co mają zrobić. Mężczyzna wrócił do pojazdu i z wielkim impetem ruszył, zatrzymując się dopiero przy ołtarzu.

Całe szczęście, że nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Zostały za to uszkodzone, drzwi, ławki oraz nawy boczne kościoła.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zatrzymali mężczyznę, który tłumaczył się, że ukrywał się przed szatanem i dlatego wjechał do kościoła, bo nie wiedział, co ma zrobić. Dodał, że tylko w pobliżu ołtarza mógł pozbyć się złego ducha.

12 stycznia w mediach społecznościowych mogliśmy przeczytać przeprosiny od rodziny kierowcy.

„Chcielibyśmy wyjaśnić, że personel medyczny, który leczy naszego brata, wyklucza, że charakter jego działań ma związek z czymkolwiek innym niż ze stanem zdrowia psychicznego. Obecnie jest leczony w ośrodku medycznym”.

Lokalne media podały jednak, że być może mężczyzna był pod wpływem środków psychoaktywnych. W pobliżu kościoła prowadzi sklep z konopiami indyjskimi.

To może Cię zainteresować: Zostawił wiadomość i auto w rowie! Policja nie mogła uwierzyć…

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *