TOP 10 cytatów Deynn i Majewskiego, które padły u Wojewódzkiego

Dziś w TVN miał miejsce pierwszy po wakacjach show Kuby Wojewódzkiego, na który zaprosił m.in. blogerkę Deynn posiadającą ponad 1 mln obserwujących na IG oraz jej partnera. Prawda jest taka, że ciężko mi się pozbierać po tym wszystkim co zaszło w TV. Bardzo człowiek cierpi oglądając takie rzeczy, moje książki zaczęły z zażenowania spadać z półek, a mi osobiście przydałaby się teraz jakaś terapia. Postanowiłem przygotować listę kilku cytatów z tego wywiadu – ku przestrodze.
„Ja mam wrażenie, Deynn, że na okładce tej książki ty masz więcej mięśni w jednej nodze niż ja w całym ciele” – wyznał Kuba.”Chcę mieć jeszcze więcej” – odpowiedziała Deynn. „Będę miała jeszcze większą nogę.”

„-Znasz jakieś przymiotniki? (chwila przerwy) -BRZYDKI”
„Chcesz zmienić swoje życie- kupujesz książkę. Nie chcesz zmienić swojego życia- nie kupujesz książki.”
„Jestem inteligentna. Ludzie nas hejtują, bo spełniamy marzenia””
„Z byciem ważnym jest jak z byciem damą. Jeśli musisz mówić ludziom, że jesteś ważny, to znaczy, że nie jesteś.”
„A co to są pedalskie zakupy?” – zapytuje prowadzący”Długie” – wyjaśniła Deynn. „Takie, jak kobieta, wybiera, przebiera.”

„Milion lasek ma cellulit, płaską dupę, tylko widzisz, ludzie wolą coś… eee” Deynn
„Zachowanie, siłownia, tatuaże, przekleństwa – to jest nasz dom, który pozwala nam być normalnymi ludźmi.” – Majewski
Nie zabrakło również pytań dotyczących polityki
„Deynn, czy ty uważasz, ze obecny rząd łamie konstytucję? – zapytał prowadzący.
„Mamy zasadę, że nie wypowiadamy się na tematy polityczne. Ja zabroniłem Maricie czytać tę książkę o Macierewiczu” – wyjaśnił Majewski. „Ja przeczytałem od razu pierwsze pięćdziesiąt stron i odłożyłem ją, bo uznałem, że potrzeba czasu na zrozumienie tego wszystkiego na etapie, na którym teraz jesteśmy. Maricie kompletnie zabroniłem się za to brać, bo przeczytanie tej książki to jedno, a zrozumienie to drugie.”https://www.instagram.com/deynn/

Oglądnij program Kuby: http://kuba.tvn.pl/aktualnosci,836,n/deynn-majewski-oraz-tomasz-piatek-najlepsze-momenty-u-kuby,240005.html

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *