To zdjęcie podbija sieć! Ojciec dziecka chciał być wsparciem przy porodzie – coś mu nie wyszło!

Ostatnio bardzo głośno zrobiło się za sprawą pewnego zdjęcia prosto z sali porodowej. Zdjęcie stało się hitem internetu! Partner kobiety chciał być przy porodzie, aby wesprzeć swoją ukochaną. Najwyraźniej nie wytrzymał presji.

Selfie z porodówki zdobyło wielką popularność w serwisie Reddit. Tylko w ciągu 24 godzin zostało udostępnione ponad 1000 razy. Niestety, nie wiemy gdzie to seflie zostało zrobione, ale przynajmniej wiadomo, że świeżo upieczonemu tacie nic się nie stało!

Mężczyzna chciał wesprzeć swoją partnerkę oraz trochę ją rozweselić w trakcie porodu. Tak naprawdę to mu się to udało! Ale nie w takich sposób, w jaki chciał. Na zdjęciu widać, że kobieta jest bardzo rozbawiona zaistniałą sytuacją. Podczas porodu jej partner padł na ziemię. Na szczęście personel, który jeszcze kilka sekund wcześniej odbierał poród, rzucił się mężczyźnie na pomoc.

Trzeba zwrócić uwagę na to, co zrobiła jedna z pielęgniarek! Jeden z internautów zwrócił na to uwagę:

„Czy nikt nie napisze nic o tym, że pielęgniarka trzyma noworodka? Gdy tata odzyska przytomność, dziecko będzie pierwszym, co zobaczy”

Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło. Taka sytuacja może być niezwykle niebezpieczna. Taki upadek może się skończyć nawet uszkodzeniem mózgu!

Lepiej uważać 🙂

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *