To już oficjalnie potwierdzone – para lubianych muzyków jest po rozwodzie.

Rozstania gwiazd aż za często przebiegają w atmosferze skandalu i publicznego oskarżania byłej partnerki lub partnera. Wystarczy podać przykład Weroniki Rosati i ojca jej córeczki, Roberta Śmigielskiego, którzy swoją medialną walką codziennie dostarczają tematu prasie. Zupełnie inną drogę wybrało (już byłe) małżeństwo muzyków, Reni Jusis i Tomasz Makowiecki.

45-letnia piosenkarka i 36-letni wokalista pobrali się w 2008 roku i przez lata byli zgodną parą. Doczekali się dwójki dzieci: 9-letniego Teofila i 7-letniej Gai. O problemach małżeńskich muzyków zaczęło się szeptać już w 2016 roku, gdy Reni uznała, że odchowała dzieci na tyle, by móc wrócić do pracy zawodowej. Ponoć ten pomysł nie spodobał się Tomkowi, który jest zwolennikiem tradycyjnej rodziny, w której to mąż zarabia, a żona zajmuje się prowadzeniem domu. Dziennikarze szybko wyczuli irytację Reni, gdy ta powiedziała, że na 7 lat zawiesiła karierę dla dzieci, więc teraz mogą zamienić się z Tomkiem rolami. Jak widać, żadne z nich nie ustąpiło ani nie znaleźli kompromisu, bo w lutym tego roku ostatecznie pojawiła się fala doniesień o rozstaniu pary. Plotki potwierdziło rozwiązanie sprawy w sądzie. Początkowo termin rozprawy był wyznaczony na 9.maja, ale rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku poinformował, że rozprawa odbyła się już 25.kwietnia. Rozwód przebiegł szybko i byli już małżonkowie nie będą musieli więcej spotykać się w sądzie, co jest ewenementem w show biznesie, gdzie kwestie podziału majątku potrafią ciągnąć się miesiącami. To, co zdumiewa, to wysokość alimentów. Ponoć Jusis będzie dostawać 10 tysięcy złotych co miesiąc.

Dla wielu rozwód tej lubianej pary, która stroniła od wywoływania zamieszania medialnego, jest powodem do zdziwienia. Najpierw Reni i Tomek byli dobrymi przyjaciółmi, a potem przyjaźń przerodziła się w miłość. Teraz najwyraźniej przyszedł czas na nowy etap, przynajmniej dla Reni, bo to ona złożyła wniosek rozwodowy, kończąc tym samym małżeństwo trwające 11 lat.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *