Ten 10-letni chłopak znalazł pod choinką najpiękniejszy prezent! Wzruszające!

Większość dzieci każdego roku chciałaby znaleźć pod choinką najnowsze zabawki, gry, konsole itp. Jednak życzenie 10-letniego Owynna było zupełnie inne. Poprosił on swoich rodziców o małego braciszka lub siostrzyczkę. Czy życzenie chłopca zostało spełnione? Zobaczcie sami!

Rodzice chłopca od zawsze marzyli, aby mieć przynajmniej dwójkę dzieci. Mama chłopca, Stacey wychowywała się w bardzo licznej rodzinie. Jej rodzeństwo liczyło aż 14 osób! Dlatego zależało jej, aby jej syn rozwijał się i dorastał wśród innych dzieci.

Niestety, ale po przyjściu na świat Owynna, jego rodzice starali się o kolejne dziecko przez 7 lat. Kobieta przez cały ten czas przeszła naprawdę wiele. Pięciokrotnie poroniła oraz poddała się metodzie in vitro, która nie przyniosła kolejnego potomka. To wszystko sprawiło, że Stacey i Adam postanowili pozostać przy jednym dziecku. Stacey bała się kolejnego poronienia, bólu i zawodu.

Jednak w końcu na ich drodze pojawiła się pewna kobieta. Kendra była w ciąży, ale tuż po porodzie postanowiła oddać dziecko do adopcji. Kobieta jako rodzinę zastępczą wybrała właśnie rodziców Owynna. Kiedy się o tym dowiedzieli, poczuli niewyobrażalne szczęście. Jednak postanowili, że nic nie powiedzą swojemu synkowi. Dopiero kiedy dziewczynka przyjdzie na świat i przywiozą ją do domu.

Narodziny malutkiej Naylee miały miejsce 6 grudnia, a dwa dni później Kendra dała znać rodzicom Owynna, że już mogą zabrać ją do nowego domu. Nowi rodzice owinęli dziewczynkę w ciepły kocyk i położyli ją pod choinką. Wiedzieli, że za chwilę wróci ich syn i znajdzie pod choinką prezent, o którym tak marzył…

Jego reakcję uwiecznili na nagraniu!

Zobaczcie na własne oczy, jak zareagował chłopiec, kiedy zobaczył swoją młodszą siostrzyczkę pod choinką. Mama oczywiście wytłumaczyła mu, że dziewczynka została adoptowana. Oczywiście Owynnowi w niczym to nie przeszkadzało. Od razu widać, że chłopiec pokochał ją od pierwszego wejrzenia!

Wzruszające prawda?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *