Tego się nie spodziewał! Jeleń vs motocyklista we Wrocławiu!

Wyobraź sobie sytuację, w której to jedziesz sobie spokojnie motocyklem przez miasto, aż tu nagle wpada na Ciebie rozpędzony jeleń. Brzmi niewiarygodnie prawda? Niestety, ten mężczyzna miał wielkiego pecha…

Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu i nie mamy na to żadnego wpływu. Można „gdybać”, że gdyby jechał szybciej, to by nic się nie stało. Racja. Ale gdyby nie wyszedł z domu w tym dniu, to również nie doszłoby do tego zdarzenia. Nie ma co debatować. Nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy spotka nas coś niespodziewanego.

Całe szczęście, że większość kierowców od razu się zatrzymała i udzieliła poszkodowanemu pomocy. Podobno o własnych siłach wszedł do karetki pogotowia. Trzeba jednak przyznać, że sytuacja była ekstremalnie groźna. Mogło się to skończyć tragicznie.

Filmik publikujemy ku przestrodze.

Do zdarzenia doszło w pobliżu CH Korona na ulicy Krzywoustego. Mężczyzna po bliskim spotkaniu z jeleniem padł nieprzytomny na jezdnię. Jak się okazało, jednym ze świadków tego zdarzenia był lekarz. Szybko udzielił mu pierwszej pomocy. Równie szybko została wezwana na miejsce karetka pogotowia i zabrała poszkodowanego do szpitala.

Całe szczęście, że motocyklista wyszedł z tego tylko poobijany.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *