Taniec erotyczny na studniówce! Nauczycielkę mocno poniosło!

Każdy z nas pamięta swoją studniówkę. Na niektórych z nich na pewno nie zabrakło ciekawych atrakcji. Jednak taniec erotyczny na studniówce, to już chyba przesada! Zobaczcie, co odwaliła ta nauczycielka…

Taniec erotyczny na studniówce

Czy tak powinien zachowywać się nauczyciel? No raczej nie. Poniższe nagranie wywołało ogromny skandal i to nie tylko wśród szkolnej społeczności. Do zdarzenia doszło na studniówce w bułgarskiej szkole w Charmanli. To właśnie tam jeden z uczniów postanowił rozbawić publikę striptizem. Daria Dimowa, jego nauczycielka szybko postanowiła dołączyć do zabawy.

Już po chwili widać, jak nauczycielka podciąga wysoko spódnicę i pokazuje swoje wdzięki. Nie mogło być inaczej – to alkohol, który lał się strumieniami, sprawił, że niektórzy imprezowicze zrobili się bardzo odważni.

Później jest już tylko gorzej… Nauczycielka wije się na parkiecie, a także pozwala się dotykać. Obsypuje ucznia pieniędzmi oraz zdejmuje mu spodnie.

Mniej więcej 50-letnia kobieta o nagraniu dowiedziała się dopiero od dyrektora szkoły, który wezwał ją na dywanik po interwencji rodziców. Kiedy w końcu zobaczyła, co zrobiła na szkolnej studniówce, od razu zwolniła się z pracy. Chyba nie spodziewała się, że jej zachowanie po alkoholu będzie aż tak skandaliczne. Ciekawostką jest to, że wielu uczniów stanęło w jej obronie i prosi ją, aby wróciła do szkoły.

Co sądzicie o całej akcji? Przegięcie?

To może Cię zainteresować: Ochroniarz w gabinecie ginekologicznym – tego się nie spodziewaliśmy!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *