Ta kobieta jest w 9 miesiącu ciąży i nie przestaje tańczyć! Musisz to zobaczyć!

Każda matka pamięta okres ciąży przez całe życie. Dla wielu z nich jest to piękna przygoda zakończona ogromną radością. Trzeba jednak pamiętać, że każda kobieta inaczej przechodzi ciążę. Niektóre kobiety przez cały okres ciąży są bardzo aktywne, pracują, wykonują prace domowe itp. Niestety, czasami tak się zdarza, że przez wiele miesięcy kobieta w ciąży musi leżeć, a także dokuczają jej różne dolegliwości jak nudności czy zmiany nastroju.

Dzisiaj chcemy Wam opisać przypadek kobiety, która przez cały okres ciąży była niezwykle aktywna. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, co wyprawia ta szalona mama – oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Jeżeli nie ma przeciwwskazań, to taniec jest świetnym sposobem w oczekiwaniu na narodziny dziecka.

Kobieta na poniższym filmie jest w 35 tygodniu ciąży! Zobaczcie tylko, jak się rusza!

Pamiętajcie, że taniec poprawia nastrój i wzmacnia nasze mięśnie. Widać, że kobieta na tym filmie jest bardzo szczęśliwa, a ciążowy brzuszek w niczym jej nie przeszkadza! Świetnie się ją ogląda!
Film zobaczyło już prawie 11 milionów ludzi!

Pamiętajcie przyszłe mamy! Jeżeli nie ma przeciwwskazań, a lubicie tańczyć, to nie zwlekajcie ani chwili! Oczywiście wszystko z umiarem 🙂

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *