Świąteczne ciasta u Magdy Gessler – ceny powalają!

Najpopularniejsza restauratorka w Polsce potrafi zaskoczyć, o czym przekonaliśmy się już wielokrotnie. Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 850 000 osób. Pamiętacie ceny za jednego pączka? To teraz zobaczcie ceny za świąteczne ciasta u Magdy Gessler!

Świąteczne ciasta

Jeżeli mieliście przyjemność jeść w restauracji Magdy Gessler, to dobrze wiecie, że ceny z pewnością do najniższych nie należą. Wiele osób jednak uważa, że za wysoką jakość trzeba po prostu zapłacić więcej. Niektórzy się z tym zgodzą, a inni mają odmienne zdanie. Pojawiła się właśnie świąteczna oferta na ciasta u Magdy Gessler. Większość internautów uważa, że ceny są mocno przesadzone, a jak jest naprawdę?

Najbardziej popularny sernik kosztuje 65 złotych za kilogram. Makowiec, którego nie może zabraknąć na świątecznym stole to koszt aż 110 złotych za kilogram. Piernik świąteczny kosztuje 70 złotych za 0,85 kilograma, babka drożdżowa 50 złotych za 0,7 kilograma. Tyle samo zapłacimy za placek drożdżowy o masie 0,6 kilograma. Jeżeli interesują was torty, to za taki o wadze 2,5 kilograma trzeba zapłacić 300 złotych. Według nas nie zabraknie chętnych na świąteczne wypieki autorstwa Magdy Gessler – mimo że ceny mogą odstraszać.

View this post on Instagram

Udanego weekendu,.. jakie plany…? kochamm was ❤️

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

 

Ceny zaskoczyły nie po raz pierwszy

Ceny za świąteczne ciasta u Magdy Gessler z pewnością potrafią zaskoczyć. Jednak przypomnijmy sobie, że z okazji tłustego czwartku za jednego pączka trzeba było zapłacić 9 złotych. Gałka lodów również kosztuje 9 złotych. A jeżeli chcecie się wybrać na obiad do jej restauracji, to np. za kaczkę musicie się liczyć z opłatą 90 złotych.

Jak widać, Magda Gessler bardzo sobie ceni swoje produkty i receptury, ale czy 15 złotych za pieczonego ziemniaka to nie za dużo?

Mimo wszystko, z pewnością znajdzie się wiele osób, którym wysokie ceny nie przeszkadzają lub po prostu mogą sobie na to pozwolić.

A czy Wy skorzystacie ze świątecznej oferty na ciasta?

To może Cię zainteresować: Małgorzata Kożuchowska skomentowała śmierć Hanki

Podobne Posty

1 Komentarz

  • Jeśli dla Was za kaczkę 90 zł to drogo to chyba nie bywacie po restauracjach.

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *