Skandal w MasterChef! Uczestnik trafił do szpitala!

Ten odcinek długo pozostanie w pamięci widzów bardzo popularnego programu emitowanego przez TVN. W internecie aż wrze, a wszystko przez niehumanitarne warunki, w których uczestnicy musieli rywalizować w ostatnim odcinku. Skandal w MasterChef!

Skandal w MasterChef! Uczestnik trafił do szpitala!

Najlepsza piątka kucharzy ósmej edycji, w skład której wchodzą Magdalena Waś, Marlena Cichocka, Ania Łempicka, Mariusz Komenda oraz Grzegorz Zawierucha, rywalizowali ze sobą w meksykańskim mieście Izamal. Konkurencja polegała na przygotowaniu fiesty dla 57 osób i dla wszystkich mieli przygotować przystawki oraz danie główne.

View this post on Instagram

Czujecie tę temperaturę?! 🔥🌮 #meksyk #masterchef

A post shared by MasterChef TVN (@masterchef_tvn) on

Skandaliczne warunki

Niestety, ale 40-stopniowy upał dał się im mocno we znaki. Uczestnicy nie mieli łatwego zadania, ponieważ bez żadnego zadaszenia, na pełnym słońcu musieli przygotować bardzo wiele porcji. Grzegorz zajął się przygotowaniem schabu, Mateusz przyrządzał wołowinę, Magdalena indyka, a Marlena rybę.

Marlena, która pod okiem lekarzy musiała dochodzić do siebie, powiedziała, że w życiu nie gotowała w tak ekstremalnych warunkach. Z kolei Ania dodała, że każdy z uczestników był dosłownie na granicy wytrzymałości, a może i nawet poza nią.

Niestety, Mariusz Komenda nie wytrzymał i zemdlał. Szybko trafił do szpitala, a następnie musiał wrócić do Polski.

Na pożegnanie tylko dodał: „Grzesiu, dziękuję ci za wszystko, co razem przeżyliśmy w tym programie”.

Internauci nie kryli oburzenia w sieci.

„Jestem oburzona faktem, że TVN nie zabezpieczył uczestników przed udarem! To jest skandal zmuszać ich do gotowania w warunkach, w jakich żaden chef nigdy by nie gotował! Czy nie można było postawić im zadaszeń? Aż tak trzeba było oszczędzać? A dla jurorów parasole się znalazły… Wstyd TVN!”.

Tak wyglądał wpis jednej oburzonej internautki. Wielu z Was z pewnością zgadza się z tą opinią, a świadczą o tym bardzo podobne wpisy na oficjalnej stronie na Facebooku MasterChefa.

Co o tym sądzicie? Według nas zabawa zabawą, ale trzeba mieć jakieś granice. Nic kosztem zdrowia!

Jedno jest pewne – skandal w MasterChef odbił się wielkim echem w mediach i na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich.

To może Cię zainteresować: Świąteczne ciasta u Magdy Gessler – ceny powalają!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *