Sex Masterka vs Linkiewicz! Zobaczcie relację z konferencji FAMME MMA 4. Było gorąco!

Z pewnością pamiętacie ostatnią walkę Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską. Walka odbyła się pod koniec marca i cieszyła się wielką popularnością.

Teraz szykują nam się równie wielkie emocje, a to za sprawą kolejnej walki Linkiewicz. Tym razem wejdzie do klatki wraz z Sex Masterką, czyli Lil Masti.

Walka odbędzie się już w najbliższą sobotę podczas gali FAMME MMA 4 w Częstochowie.

Jeżeli od lat siedzicie w internecie, to dobrze wiecie, czym zajmowała się Aniela Bogusz, czyli Sex Masterka, a obecnie Lil Masti. Większość z Was twierdzi, że jest ona większą skandalistką niż Esmeralda Godlewska.

Jeżeli nie widzieliście drugiej konferencji przed FAME MMA 4, to poniżej macie okazję zobaczyć najlepsze momenty z udziałem Linkiewicz i Bogusz.

To prawda, że poziom sportowy oraz to, co prezentują „zawodnicy” na konferencjach, pozostawia wiele do życzenia. Trzeba przyznać, że FAME MMA rządzi się swoimi prawami.

Na każdej konferencji słyszeliśmy masę wyzwisk, przekleństw i zapowiedzi ostrej walki. Jednak kiedy przychodzi czas na walkę, to najczęściej nie ma to nic wspólnego z MMA…

Co sądzi Sex Masterka o swojej rywalce?

„Gdzieś tam wzięła się za siebie bardzo mocno, co jest bardzo fajne i widoczne i mam nadzieję, że to się utrzyma po walce. Że nawet przegrywając będzie wygrana”.

„Marta kogo ty chcesz oszukać? Siebie chcesz oszukać? Mnie chcesz oszukać? Widzów chcesz oszukać? Jeśli chodzi o twoje treningi, ja wiem jak ty trenowałaś”.

Wypowiedź Anieli Bogusz szybko została zripostowana przez Linkiewicz:

„G*wno wiesz. W d*pie byłaś, g*wno widziałaś”.

Jak myślicie, która z dziewczyn wyjdzie z tej walki zwycięsko? Podobno Sex Masterka ma duże doświadczenie, jeżeli chodzi o zapasy…

Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *