Seks w święta? „Powstrzymajcie się proszę!” – apel kobiety.

Mhairi Maharry to 33-letnia położna z Londynu. Na swoim Twitterze opublikowała wpis, który obiegł cały świat. A wszystko przez seks w święta. „Proszę powstrzymajcie się, od seksu w święta”.

Seks w święta – co skłoniło kobietę do takiego apelu?

Kobieta swoją nietypową prośbę skierowała do wszystkich poprzez media społecznościowe nie bez powodu. Okazuje się, że najwięcej dzieci przychodzi na świat we wrześniu. Mało tego! Najwięcej narodzin jest dokładnie 26 września. Skąd ta data? No cóż, jeżeli cofniemy się o 9 miesięcy, to wychodzi nam dokładnie drugi dzień świąt, czyli 26 grudnia.

Na Twitterze kobiety możemy znaleźć wpis:

„Jak to możliwe, że to dopiero 5 września? Nie dam rady jeszcze przez kolejnych 25 dni. Jeśli znasz lub lubisz jakąś położną, PROSZĘ, POWSTRZYMAJCIE SIĘ OD SEKSU W GWIAZDKĘ”.

Wpis został polubiony przez ponad 16 000 osób i zdobył w internecie ogromną popularność. W komentarzach nie mogło zabraknąć słów uznania oraz przeprosin w formie żartów.

„Mam termin porodu za 2 tygodnie. Z góry przepraszam”.

 

Nie spodziewaliśmy się, że to akurat wrzesień jest miesiącem, w którym rodzi się najwięcej dzieci. Prędzej obstawialibyśmy 9 miesięcy po walentynkach…

A swoją drogą, znacie kogoś, kto urodził się dokładnie 26 września?

 

To może Cię zainteresować: Krzysztof Kononowicz został pobity! Jeden ze sprawców to jego fan!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *