Rolnik zjedzony przez świnie! Tragedia w Osieku!

Rolnik zjedzony przez świnie? Brzmi jak nieśmieszny żart, ale to prawda. Do makabrycznego incydentu doszło ostatnio na Dolnym Śląsku. To właśnie tam zginął tragicznie 71-letni mężczyzna, który poszedł po wodę do studni. Dopiero po kilku dniach znaleziono jego szczątki.

Rolnik zjedzony przez świnie

Dokładnie 8 stycznia tego roku doszło do strasznego odkrycia. We wsi Osiek na dolnym śląsku, jeden z mieszkańców zorientował się, że dawno nie widział swojego sąsiada. Postanowił go odwiedzić, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Niestety, już po chwili znalazł jego szczątki. W tej sprawie wypowiedziała się, Magdalena Serafin, prokurator rejonowy w Lubinie:

„71-latek wynajmował mieszkanie na jednej z posesji w Osieku. Hodował tam krzyżówki świni hodowlanej i dzika. Miał dwóch dużych osobników oraz kilkanaście prosiąt”.

Mężczyzna ostatni raz widziany był 31 grudnia, kiedy poszedł po wodę do studni. To właśnie tam znaleziono zwłoki. Prawdopodobnie tam zasłabł i zmarł.

Przyczyn śmierci 71-letniego mężczyzny jeszcze nie ustalono. Znaleziono tylko kilka jego kości, a dokładniej fragmenty czaszki i kości szkieletowe. Sekcja wykazała, że rolnika zjadły jego własne świnie.

Zwierzęta zostaną przebadane przez powiatowego lekarza weterynarii. Bardzo prawdopodobne, że zostaną uśpione.

To może Cię zainteresować: Zostawił wiadomość i auto w rowie! Policja nie mogła uwierzyć…

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *