Pudzianowski wraca na ring! Grudniowa walka potwierdzona!

Przypomnijmy, że ostatnią walkę Mariusz stoczył w marcu tego roku. Wtedy to przegrał w Łodzi przez kontuzję z Szymonem Kołeckim.

Grudniowa walka będzie drugim pojedynkiem w tym roku dla byłego mistrza świata strongmanów.

„KSW, w grudniu wskakuję do klatki! Postanowione” – napisał Mariusz na swoim facebookowym profilu.

Mariusz ma 42 lata. Od 2009 roku walczy dla KSW, czyli dla największej organizacji MMA w Polsce. Jak widać, nie zamierza jeszcze kończyć kariery.

Z kim zmierzy się Pudzian?

Obecnie mówi się o dwóch potencjalnych rywalach dla Pudziana. Pierwszą opcją jest rewanżowy pojedynek z Szymonem Kołeckim. Ta walka wydaje się bardzo prawdopodobna – nawet Szymon Kołecki uważa, że to chyba najbardziej realny scenariusz.

Drugą ciekawą opcją jest pojedynek z niepokonanym Erko Junem. Przypomnijmy, że Erko w KSW pokonał już trzech rywali przed czasem. Jako pierwszy padł na deski Tomasz Oświeciński. Później Erko obił w parterze Popka, czyli Pawła Mikołajuwa. Ostatnią ofiarą bośniackiego kulturysty był Akop Szostak, który został znokautowany już w pierwszej rundzie. Sędzia był zmuszony przerwać pojedynek po zaledwie 35 sekundach.

Przypomnijmy, że najbliższa gala KSW odbędzie się w Londynie 14 września. Tam zobaczymy dwie arcyciekawe walki. W klatce na Wembley Arena zmierzą się mistrzowie federacji Tomasz Narkun i Philip De Fries. Marian Ziółkowski zmierzy się z Normanem Parke, a stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas w wadze lekkiej.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *