Przyjaciele – nie żyje aktor ze znanego serialu

Chyba każdy z Was oglądał w swoim życiu przynajmniej jeden odcinek tego znakomitego serialu komediowego. Przyjaciele, to serial, którego pierwszy odcinek został wyemitowany już w 1994 roku. Przez 10 lat widzowie mogli śledzić losy przyjaciół. Powstało łącznie 10 sezonów (236 odcinków).

 

Przyjaciele – nie żyje aktor ze znanego serialu

Niestety, ostatnio media obiegła bardzo smutna wiadomość, ponieważ jeden z aktorów tego popularnego serialu popełnił samobójstwo. Stan Kirsch miał 51 lat. Aktor urodził się w Nowym Jorku i swoją pierwszą rolę otrzymał już jako czterolatek. Wtedy to pojawił się w reklamie telewizyjnej, która promowała amerykańskie sosy i zupy w puszkach. W swojej karierze występował także w programie „Riders in the Sky”, w operze mydlanej „General Hospital” oraz pojawiał się gościnnie w takich produkcjach jak: „Family Law”, „JAG” czy właśnie „Przyjaciele”.

Oprócz tego Kirsch pracował jako reżyser i założył własną szkołę aktorską „Stan Kirsch Studios”.

W serialu „Przyjaciele” wcielił się w postać chłopaka Moniki, którą grała Courteney Cox.

Ciało aktora znaleziono 11 stycznia w jego domu w Los Angeles. Mężczyzna powiesił się.

Jego bliscy zamieścili na Facebooku wzruszający wpis:

„Drodzy przyjaciele, 11 stycznia w tragicznych okolicznościach straciliśmy naszego ukochanego Stana Kirscha (…) Kochaliśmy go i jesteśmy zdruzgotani tym, co się stało. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle trudnym dla nas czasie”.

Żona aktora również napisała kilka słów:

„Pragnę podziękować wszystkim za okazaną miłość i wsparcie. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie SMS-y, telefony, e-maile, ale poczułam, i wysłuchałam każdy z nich. Czuję się otoczona miłością i jestem na zawsze wdzięczna każdemu z Was”.

Nie wiadomo dlaczego Kirsch odebrał sobie życie.

To może Cię zainteresować: Rolnik zjedzony przez świnie! Tragedia w Osieku!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *