Prawdziwy dramat u Małgorzaty Rozenek-Majdan

Wczoraj Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała swoich fanów na Instagramie o wielkiej tragedii, która dotknęła ich dom. Jeden z jej ukochanych psów walczy o życie. Marianka przeszła skomplikowaną operację na otwartym kręgosłupie. Teraz cała rodzina jest przy niej.

Jeżeli należycie do grona fanów Małgorzaty Rozenek, to dobrze wiecie, że jej trzy psy, znaczą dla niej naprawdę wiele. Przypomnijmy, że psy wabią się Marianka, Sisi i Lili.

Zdjęcie Prawdziwy dramat u Małgorzaty Rozenek-Majdan #1
https://www.instagram.com/p/BuYSvPEBcl7/

Małgorzata opublikowała na swoim profilu na Instagramie wzruszający wpis:

„Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operację na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego.
To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu – mówię Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Więc trzymajcie za nią kciuki”.

Zdjęcie Prawdziwy dramat u Małgorzaty Rozenek-Majdan #2
https://www.instagram.com/p/BubWGFBBwEG/

Można się domyślić, że wszyscy fani Małgorzaty od razu zasypali jej profil lawiną komentarzy. Wszyscy życzyli zdrowia, wyrażali współczucie oraz dodawali otuchy Małgorzacie.

My również życzymy zwierzakowi dużo sił! Oby wyszedł z tego cało!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *