Pożar Notre Dame – Nostradamus wszystko przewidział! Przerażające słowa jego wizji.

Cały świat żyje ostatnim wydarzeniem w stolicy Francji. Ogień zniszczył Katedrę Notre Dame. Prawdopodobnie pożar spowodowały prace remontowe, a właściwie nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Wielu ludzi szuka wytłumaczenia, dlaczego to się stało. Pojawia się wiele teorii mówiących o tym, że być może pożar był częścią czyjegoś planu. Niektórzy, doszukując się przyczyny pożaru, doszli do przepowiedni Nostradamusa. Czy faktycznie francuski astrolog wszystko przewidział?

Fanów teorii Nostradamusa jest naprawdę sporo. Niektórzy nawet już wskazali odpowiedni fragment, który według nich idealnie oddaje to, co miało miejsce w Paryżu.

„Le tremblement de terre Morrura, Caffich saint George demy perfondrez: Paix assoupie la guerre esueillera, Dans temple Pasques abysmes enfondrez”.

Tłumacząc na nasz język:

„Ziemia trzęsie się w Mortarze, Wyspa św. Jerzego na wpół zanurzona, Pokój zamroczony, powstanie wojna, Na Wielkanoc w świątyni otworzone przepaście”.

Oczywiście interpretacja tego fragmentu przepowiedni nastąpiła już po pożarze Notre Dame, jednak wiele osób uważa, że Nostradamus wszystko przewidział.

Internauci wskazują na to, co jest zapisane w czterowierszu. Słowa te odnoszą się do tego, co się dopiero stanie. Pojawiają się słowa takie jak wojna i przepaść, którą internauci interpretują jako całkowite zawalenie się katedry…

Wierzycie w przepowiednie Nostradamusa? Czy faktycznie mógł w swojej wizji przewidzieć pożar katedry?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *