POPEK znokautowany! Czy to koniec „Króla Albanii”? (TKO VIDEO)

Paweł Popek Mikołajuw (3-4) został zasypany gradem ciosów, po których sędzia musiał przerwać walkę. Erko Jun (2-0) wykorzystał wielki błąd Popka, który oddał mu plecy. Po krótkiej serii mocnych ciosów z góry sędzia poddał Popka.

Erko Jun urodził się w Bośni i Hercegowinie. Jest trenerem personalnym oraz kulturystą. W federacji KSW zadebiutował pokonując wcześniejszego pogromcę Popka – Tomasza Oświecińskiego.

Walka z Popkiem była jego drugą walką w karierze. 28 letni zawodnik zakończył starcie z Popkiem w drugiej rundzie.

Zdjęcie POPEK znokautowany! Czy to koniec „Króla Albanii”? (TKO VIDEO) #1

Popek wczorajszego wieczoru po raz czwarty wchodził do klatki KSW. W swoim debiucie w grudniu 2016 przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Swoją drugą walkę rozstrzygnął na swoją korzyść pokonując Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę. Kiedy fani Popka myśleli, że powrót króla do prawdziwego MMA jest w zasięgu ręki, znalazł się pogromca Popka.

Okazał się nim Tomasz Oświeciński. Po bardzo wyczerpującej walce Strachu dosiadł Popka i sędzia musiał przerwać walkę. Obaj zawodnicy po tej walce nie mogli przez długi czas złapać oddechu.

Wracając do wczorajszej walki. Mimo, że był to typowy freak fight to działo się naprawdę niewiele. Pierwsza runda była bardziej rozpoznawcza. Zawodnicy na spokojnie sprawdzali swoje umiejętności. Erko po każdym przyjętym ciosie zadanym przez Popka uciekał do klinczu. Jednak widać było wyraźnie, że Bośniak lepiej się rusza i bardziej czuje oktagon. Początek drugiej rundy także był bardzo spokojny. Cały czas widzieliśmy dużo klinczu i taktycznych zagrywek. Bardzo mądrze zachowywał się Erko, który nie chciał wdawać się w bójkę – skutecznie unikał wymiany ciosów.

Po nieco ponad dwóch minutach drugiej rundy sędzia Tomasz Bronder musiał zakończyć pojedynek. Popek niepotrzebnie poszedł po nogi rywala. Ten szybko to wykorzystał, wskoczył Popkowi za plecy i sprawnie go „dobił”.

TO KONIEC POPKA?

Na pewno pamiętacie co powiedział Popek przed tą walką. Zapowiedział wszystkim, że jeżeli przegra to kończy swoją karierę jako zawodnik MMA. Zobaczymy, czy muzyk rzeczywiście dotrzyma słowa.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *