Popek wchodzi do polityki! Chce utworzyć partię „Młoda Polska”

Król Albanii, czyli znany wszystkim Popek zapowiedział na swoim kanale, że wchodzi do polityki oraz że ma zamiar utworzyć własną partię! Zbliżające się wybory parlamentarne inspirują sporo osób i niektórzy chcą utworzyć własną partię polityczną.

W ostatnich tygodniach mogliśmy wyczytać, że nową partię planuje założyć Tadeusz Rydzyk, a kilka dni temu Ryszard Petru zadecydował o utworzeniu kolejnego ugrupowania. Jednak tym razem do gry chce wejść ktoś zupełnie inny.

Na swoim kanale Popek ogłosił powstanie partii „Młoda Polska”.

„Kochani rodacy, w zaistniałej sytuacji nie mamy co na nich liczyć. Ja mam kur*a osobiście tego dość. Dlatego robię to dla dobra moich dzieci i waszych dzieci i zajmuję się polityką i otwieram partię Młoda Polska. Oddając głos na Młodą Polskę, oddajecie głos na samych siebie”.

Jak słyszymy na końcu filmu, Popek przyznaje, że nie jest aniołkiem. Wspomina, że popełnił dużo błędów, ale tylko on potrafił się do nich przyznać.

Póki co nie wiadomo, jaki będzie program polityczny partii „Młoda Polska”. Nie wiadomo tak naprawdę czy w ogóle ona powstanie. Być może jest to tylko element działań marketingowych znanego muzyka.

Warto jednak przypomnieć, że w zeszłym roku Popek zapowiadał, że wystartuje w wyborach z ramienia partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego…

W internecie jak zwykle zdania są podzielone. Jedni nie mogą w to uwierzyć, pisząc: „To się nie dzieje naprawdę”, a drudzy piszą komentarze typu:

„Nareszcie ktoś na kogo warto głosować”.

„Popek na prezydenta”.

A Wy co sądzicie o pomyśle Króla Albanii? Ram pam pam pam czy jednak nie bardzo?

Zdjęcie Popek wchodzi do polityki! Chce utworzyć partię „Młoda Polska” #1
https://www.instagram.com/p/BqujTihCfbW/

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *