Polskie sześcioraczki wreszcie w domu! Mama pokazała zdjęcie pokoju!

Z pewnością pamiętacie, że nie tak dawno w Polsce urodziły się sześcioraczki. Już niedługo opuszczą szpital i pojadą do domu! Mama polskich sześcioraczków Klaudia Marzec stworzyła nawet konto na Instagramie, które zostanie poświęcone dzieciom.

Sześcioraczki urodziły się 20 maja w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina oraz Nela, to pierwsze sześcioraczki w Polsce. Maluszki musiały zostać w szpitalu, ponieważ urodziły się 11 tygodni przed terminem. Czworo z nich dalej przebywa w szpitalu, ale ten etap już wkrótce będą miały za sobą.

Trzeba pamiętać, że nie tylko rodzice czekają w domu na swoje pociechy. 2,5-letni Oliwer także wyczekuje przyjazdu swoich braciszków i siostrzyczek.

Ostatnio Mama Oliwiera i sześcioraczków opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć pokój przygotowany na przyjazd dzieci. Na fotografii widać także synka, który z niecierpliwością czeka na swoje rodzeństwo.

Wszyscy szczerze gratulują rodzicom sześcioraczków!

Jak dobrze pamiętamy, o narodzinach sześcioraczków mówiło się w całej Polsce. Gratulacje rodzicom złożył prezydent Andrzej Duda oraz Jarosław Gowin. Para prezydencka nawet odwiedziła dzieci w szpitalu.

W związku z tym, że dzieci urodziły się w Krakowie, dostały prezent od klubu Cracovia:

„Nie wiemy, komu kibicują rodzice, ale od nas macie dzieciaki dożywotnio karnety na Cracovię”.

Całej duuużej rodzince życzymy dużo zdrowia, miłości, ciepła i cierpliwości! To wspaniała wiadomość, że już niedługo wszyscy w komplecie spotkają się w domu!

Gratulujemy!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *