Policjanci drogówki próbowali naciągnąć kierowcę?

 

Już od bardzo długiego czasu, każdego dnia w sieci pojawia się mnóstwo filmików z naszych polskich dróg. Możemy na nich zobaczyć niebezpieczne zdarzenia na naszych drogach w tym wypadki, łamanie przepisów oraz inne niecodzienne sytuacje. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować właśnie niecodzienną sytuację. Czy policjanci drogówki próbowali naciągnąć kierowcę?

Policjanci z drogówki próbowali wmówić wykroczenie?

Ostatnio dużo pisze się o tym, że nie dość, że kamery samochodowe rejestrują różne niebezpieczne sytuacje, to jeszcze potrafią czasami nam pomóc i uratować przed mandatem. Filmik poniżej jest tego idealnym przykładem.

Widzimy na nim, jak kierowca wyprzeda inny pojazd lewym pasem. Od razu zaznaczymy, że manewru dokonuje w sporej odległości od przejścia dla pieszych. Wiadomo, że nie wolno wyprzedzać pojazdów bezpośrednio przed jak i za pasami. Jednak policjanci postanowili zatrzymać tego kierowcę.

Całe zdarzenie miało miejsce na ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy.

Sami oceńcie czy policjanci próbowali wmówić temu kierowcy, że popełnił wykroczenie, czy faktycznie „tak to wyglądało”.

policjanci drogówki

Poniżej cytujemy dopisek autora nagrania:

„Bez kamery jestem przekonany, że dostałbym mandat, a dodatkowo jak policjant zwrócił mi dokumenty, to pokazałem mu nagranie i wtedy powiedział tylko: Ma pan racje, z mojej perspektywy wyglądało to inaczej i że wyprzedzał pan zaraz przed przejściem”.

Co o tym myślicie?

 

To może Cię zainteresować: Prawo jazdy z Ukrainy przez telefon? 2800 zł!

Podobne Posty

1 Komentarz

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *