Piotr Świerczewski zawalczy w MMA! Znamy powód!

 

To już pewne! Piotr Świerczewski zawalczy w MMA. W wywiadzie z Polsat Sport powiedział, dlaczego podjął taką decyzję. Piotr wystąpi na gali Free Fight Federation 2, która odbędzie się 21 grudnia w Zielonej Górze.

Piotr Świerczewski zawalczy w MMA

Rywalem Piotr Świerczewskiego, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej będzie Grzegorz Chmielewski, czyli Greg Collins, znany z programu „Odjazdowe bryki braci Collins”.

„Kiedyś spotkałem się z Gregiem, doszło między nami do sympatycznej wymiany zdań, on zaprosił mnie do walki, ale traktowałem to z przymrużeniem oka, śmiałem się. Myślałem, że nigdy do tego nie dojdzie, ale mam duszę sportowca, serce do walki i lubię wyzwania, więc przyjąłem zaproszenie”.

W rozmowie z Polsat Sport dodał także, że dostał propozycję, aby spróbować swoich sił, więc ją przyjął. Podkreślił, że gdyby dostał propozycję rozegrania meczu w tenisa z Wojciechem Fibakiem, to oczywiście zagrałby, choć jest początkującym tenisistą i zapewne by przegrał. Jednak Piotr lubi i chętnie podejmuje wyzwania.

Przypomnijmy, że Piotr Świerczewski ma 47 lat, a karierę na boisku zakończył 4 lata temu. W swojej karierze grał między innymi w GKS Katowice, AS Saint-Etienne, Bastii, Olympique Marseille, Birmingham, Lech Poznań, Cracovia Kraków, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Koronie Kielce, Polonii Warszawa, ŁKS Łódź oraz Zagłębiu Lubin.
Dla naszej reprezentacji zagrał 70 razy i strzelił jedną bramkę.

Piotra zobaczymy na gali FFF, czyli Free Fight Federation. To organizacja zrzeszająca celebrytów, aby mogli spróbować swoich sił w MMA. Dla tej federacji walczą między innymi: brat Pudzianowskiego, czyli Krystian i Paweł Trybson Trybała.

Jak myślicie, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Piotr czy jednak Greg?

 

To może Cie zainteresować: Taksówkarz zaatakował kluczem do kół kierowcę!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *