Pies z ogonem na głowie! Już jest gwiazdą Internetu.

Wszyscy kochają słodkie szczeniaczki, ale mimo to nie każdy może lub chce adoptować zwierzaka. Zupełnie inaczej jest w przypadku Narwala. Uroczy maluch jest rozchwytywany, a wszystko przez nietypową przypadłość. To pies z ogonem na głowie! Już jest gwiazdą Internetu, choć został znaleziony zaledwie kilka dni temu.

Pies z ogonem na głowie!

Narwal ma tylko dziesięć tygodni, ale już swoje przeszedł. Piesek został znaleziony na mrozie w amerykańskim stanie Missouri. Listopad jest tam już bardzo zimny, więc Narwal nie miał szans na przeżycie. Na szczęście znaleźli go pracownicy schroniska dla zwierząt. To oni nadali mu imię. Pełna wersja brzmi: Narwal Mały Magiczny Jednorożec. Imię jest jak najbardziej adekwatne. Po badaniach okazało się, że znajdka jest absolutnie wyjątkowa… To pies z ogonem na głowie, który rośnie dokładnie między oczami. Weterynarze współpracujący ze schroniskiem jeszcze nie widzieli czegoś takiego! Internauci zresztą też nie i dlatego Narwal już jest gwiazdą Internetu.

 

Czy ogon na głowie ma jakąś funkcję?

 

Po wykonaniu prześwietlenia rentgenowskiego okazało się, że ogon ma funkcję czysto dekoracyjną… Nie sprawia Narwalowi bólu, na nic nie uciska, ale też psiak nim nie pomerda. Weterynarze uznali, że nie ma sensu przeprowadzać operacji usunięcia nietypowo zlokalizowanego ogona. Zabieg tylko naraziłby czworonożnego pacjenta na stres. Narwal zostanie więc na stałe magicznym jednorożcem, co bardzo podoba się jego fanom… Pies z ogonem na głowie wzbudza duże zainteresowanie. Wiele osób wyraża chęć zaadoptowania go, ale weterynarze póki co nie zgadzają się na to. Narwal musi jeszcze zostać na obserwacji i dostać potrzebne szczepienia.

Pies z ogonem na głowie!

Narwal ma szczęście, bo jest wyjątkowym psiakiem. Dzięki temu ma szansę na adopcję. Schronisko, w którym się znajduje, liczy na to, że wyjątkowość Narwala pomoże i innym zwierzętom. Przeglądając zdjęcia psa z ogonem na głowie, przy okazji można zobaczyć fotografie innych psiaków. Każdy z nich czeka na dom i jest jedyny w swoim rodzaju… Wierności i miłości psa ze schroniska nic się nie równa. Warto adoptować psa! A może już posiadacie własnego pupila?

 

To może Cię zainteresować: Dziki wciągnęły kokainę o wartości 80 000 złotych! 

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *