Piękny gest Jarosława Bieniuka! Pamiątka po Ani Przybylskiej wystawiona na aukcję WOŚP

Każdego roku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znane i mniej znane osoby wystawiają różne przedmioty na aukcję. W ten sposób wspierają inicjatywę WOŚP, a pieniądze uzyskane z aukcji przekazują właśnie na tę fundację.

Zdjęcie Piękny gest Jarosława Bieniuka! Pamiątka po Ani Przybylskiej wystawiona na aukcję WOŚP #1
https://www.instagram.com/p/BsKb0sdH43C/

W tym roku do osób wystawiających różne przedmioty na aukcje WOŚP dołączył Jarosław Bieniuk, czyli mąż zmarłej Ani Przybylskiej. Przekazał na licytację pamiątkę po ukochanej żonie.

Każdego roku WOŚP przyciąga tłumy i sprawia, że wszyscy chcą pomagać. Wystarczy wrzucić symboliczną kwotę do „puszki”, by przyczynić się do poprawy zdrowia dzieci i nie tylko.
Świetną sprawą jest to, że celebryci również chętnie dołączają się do akcji. Często przekazują osobiste i cenne przedmioty na aukcję WOŚP.

W tym roku mogliśmy trafić na pamiątkę po zmarłej aktorce Annie Przybylskiej. Jarosław Bieniuk wystawił bowiem zdjęcie Ani z dziećmi Oliwią, Szymonem i Jasiem. Poinformował o tym dzień przed wielkim finałem. Zdjęcie pochodzi z sesji dla magazynu Viva.

Zdjęcie Piękny gest Jarosława Bieniuka! Pamiątka po Ani Przybylskiej wystawiona na aukcję WOŚP #2
https://www.instagram.com/p/Bsi7HyInjVf/

Wspomnianą aukcję możecie zobaczyć pod linkiem poniżej.

https://aukcje.wosp.org.pl/zdjecie-ani-przybylskiej-z-dziecmi-i8797882

Jak widzicie, aukcja została już zakończona. Osoba, która miała możliwość i chęć wylicytowania zdjęcia za tak duże pieniądze, wsparła fundację WOŚP kwotą 5200 złotych!

Zdjęcie zostanie wręczone osobiście podczas spotkania z całą rodziną Ani.

Piękna inicjatywa!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *