Pastor Alph Lukau oskarżony o oszustwo – dokonał „cudu” zmartwychwstania.

Ostatnio w najbardziej popularnym na świecie serwisie z filmikami video pojawiło się nagranie, na którym pastor Alph Lukau dokonuje cudu. Już po kilku sekundach mężczyzna leżący w grobie zmartwychwstał… Od razu było widać, że wszystko jest wielkim oszustwem… Jednak mimo wszystko pastor ma wielu fanów, dzięki którym żyje w luksusie…

Zdjęcie Pastor Alph Lukau oskarżony o oszustwo - dokonał "cudu" zmartwychwstania. #1
https://www.instagram.com/p/BoOm4ozgvy8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_locale_control

Wszystko wydarzyło się w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki. Pastor Alph Lukau prowadził nabożeństwo w kościele Alleluia Ministries International. Lokalne media opisują całe zdarzenie. Podczas nabożeństwa pastor został poproszony o wyjście przed kościół. Tam czekała na niego rodzina mężczyzny, który zmarł dwa dni wcześniej. Znajomy mężczyzny wyjaśnił mediom, że dwa dni wcześniej zaczęło się od kaszlu, a kiedy pojechali z nim do szpitala, ten nie otrzymał pomocy, ponieważ pochodził z Zimbabwe i nie miał odpowiednich dokumentów. Na skutek braku pomocy zmarł.

Rodzina zmarłego mężczyzny postanowiła złożyć pastorowi wizytę. W tym celu przywieźli trumnę z ciałem, a pastora poprosili o wyjście z kościoła. Ten kazał otworzyć trumnę, a zgromadzonym nakazał modlitwę. Kiedy tylko położył swoje dłonie na zmarłym, ten po kilku chwilach podniósł się.

Wideo szybko obiegło internet, jednak większość nie ma żadnych wątpliwości – mężczyzna leżący w trumnie nie był martwy.

Trzeba zaznaczyć, że słynny pastor nie pierwszy raz został oskarżony o oszustwo. Jednak mimo wszystko wciąż ma setki tysięcy wyznawców w całym RPA. Często organizuje różnego rodzaju kontrowersyjne wydarzenia.

Jako przykład możemy podać wystawną kolację dla samotnych i rozwiedzionych. Podczas kolacji osoby samotne miały znaleźć sobie kogoś do pary. Następnie pastor udzielał im ślubu. Wstęp na to wydarzenie nie był darmowy. Aby uczestniczyć w kolacji, trzeba było zapłacić 500 rand południowoafrykańskich, co w przeliczeniu daje prawie 1300 złotych.

Zdjęcie Pastor Alph Lukau oskarżony o oszustwo - dokonał "cudu" zmartwychwstania. #2
https://www.instagram.com/p/BcebdoclL4Y/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_locale_control

Pastor Alph Lukau często chwali się w sieci swoim bardzo bogatym życiem. Dorobił się prywatnego odrzutowca oraz wielu luksusowych samochodów.

Aż nie wiemy co napisać o ludziach, którzy byli świadkami tego „cudu” i w to uwierzyli…

A co Wy o tym myślicie?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *