Ostre słowa Najmana do Jurasa! „Żenujący pajacu, ode mnie dwa ch*** w bok!”.

Jeszcze nie tak dawno cała Polska pisała o kolejnej kompromitującej walce Marcina Najmana i wydawałoby się, że zaraz wszystko ucichnie. Nic z tych rzeczy! Najman nie pozwala o sobie zapomnieć.

Marcin El Testosteron Najman w zeszły weekend przegrał w zaledwie 42 sekundy z Pawłem Trybałą podczas gali FFF. Teraz za pośrednictwem Facebooka atakuje Łukasza Jurasa Jurkowskiego – legendarnego zawodnika polskiego MMA oraz komentatora między innymi KSW.

Wszyscy pamiętamy, że po ostatniej przegranej walce Marcina Najmana ten zakończył karierę po raz kolejny. Szybko jednak zmienił zdanie i zasugerował rewanż z Trybsonem, ale na zasadach boksu. Czy dojdzie do rewanżowej walki jeszcze nie wiadomo.

Marcin Najman za pośrednictwem Facebooka zaatakował Jurasa.

„Damski Bokser – Jurkowski ponownie zabrał głos. On nie potrafi beze mnie żyć. A czy to nie ten, co dostał na mostek i się poddał? Czy to nie ten, co przegrał na Narodowym, a dali mu zwycięstwo? Czy to nie ten, co ostatnio cieszył się jak dziecko ze zwycięstwa po kontuzji rywala. Żenujący pajacu, ode mnie dwa ch*** w bok. Wszyscy pamiętamy twój „obiektywny” komentarz do mojej walki z twoim chłopakiem Saletą”.

Jeżeli myślicie, że to koniec tego, co miał do powiedzenia Marcin Najman to jesteście w błędzie!

„Gdy byłem zdrowy, proponowałem ci walkę na pięści, pojechałem nawet do twojego Legionowa i co zrobiłeś? Pokazałeś L4 i zdezerterowałeś. P.S. I co Frajerze, znowu będziesz mnie sądem straszył przez swojego prawnika?”.

Nie wiemy za bardzo jak skomentować zachowanie Marcina Najmana. Czy chciał przez to ponownie rzucić rękawice Jurasowi?

Ciekawe jak by się to skończyło…

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *