Ogłoszenie z Sosnowca podbija internet! HIT!

To prawda, że przeglądając różne serwisy w poszukiwaniu jakiegoś produktu lub np. samochodu czy mieszkania na wynajem, może pojawić się grymas na naszej twarzy. A wszystko z powodu błędów i interpunkcji, do których wiele osób nie przywiązuje żadnej uwagi. Jednak ogłoszenie z Sosnowca, napisane przez pewnego mężczyznę „niszczy” wszystkich. I nie chodzi tutaj o błędy czy interpunkcję…

Ogłoszenie z Sosnowca

Spora część osób wystawiając ogłoszenie, jest święcie przekonana, że ich żądania są uzasadnione. Mężczyzna z Sosnowca, który wystawił poniższe ogłoszenie, musiał być o tym przekonany…

Ogłoszenie pojawiło się na OLX, ale z prędkością światła rozpowszechniło się po internecie, a to między innymi za sprawą fanpage’u „Beka z przedsiębiorców”. W sumie to się nawet nie dziwimy.

Ogłoszenie dotyczy pracy i na pierwszy rzut oka wszystko jest okej. Jednak kiedy doczytamy do końca, to możemy się mocno zdziwić. Autor ogłoszenia szuka gosposi, do której obowiązków miałoby należeć sprzątanie domu jednorodzinnego, gotowanie i odbieranie dzieci z przedszkola. To zupełnie normalne, że wielu mężczyzn samotnie wychowujących dzieci szuka gosposi, bo ciężko pracując, nie mają po prostu czasu na obowiązki domowe. Jednak ten Pan chyba nie ma pojęcia, jak bardzo wymagająca jest taka praca i że za nią należy się odpowiednie wynagrodzenie.

Czytając ogłoszenie do końca, możemy natknąć się na taki fragment:

„Nie oferuję żadnego wynagrodzenia, proszę traktować to jako darmową praktykę, mogę wystawić referencje, jestem ważną osobą”.

Ogłoszenie z Sosnowca
https://www.facebook.com/pg/BekaZprzedsiebiorcow/photos/?tab=album&album_id=262679997201846&ref=page_internal

Możecie się domyślać, że internauci, komentując to ogłoszenie, nie pozostawili na mężczyźnie suchej nitki. Z pewnością sam autor był bardzo zdumiony, bo jak to? Nikt nie chce pracować za porządne referencje?

Nie dziwimy się, że screen ogłoszenia trafił na Fanpage „Beka z przedsiębiorców”.

 

To może Cię zainteresować: Polizał go pies – mężczyzna zmarł w szpitalu

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *