Nowy biznes Lewandowskiej – stworzyła jedną z najbardziej dochodowych aplikacji!

Prywatnie jest żoną Roberta Lewandowskiego. Jest również trenerką i specjalistką od zdrowego żywienia. Kiedyś mistrzyni karate. Ostatnio Anna Lewandowska pochwaliła się swoim kolejnym sukcesem!

Kolejny sukces Lewandowskiej to aplikacja na smartfony. W rozmowie z WP Tech Anna Lewandowska powiedziała:

„Stworzeniem aplikacji było jednym z większych wyzwań, jakiego się podjęłam. Uczestniczyłam w każdym etapie jej tworzenia, zaczęłam od układania diety, następnie zaplanowałam odpowiednie treningi. To była pierwsza taka aplikacja w Polsce”.

Trzeba tutaj zaznaczyć, że za wszystkie sprawy dietetyczne czy treningowe odpowiada Anna Lewandowska. Część techniczna tworzenia aplikacji należała do zespołu informatyków.

Aplikacja dla wielu może być bardzo przydatna. Możemy w niej wybrać coś, co nas interesuje spośród czterech diet i 13 programów treningowych o różnych stopniach trudności.

Już ponad pół miliona ludzi pobrało aplikację „Diet&Training by Ann”.

Zdjęcie Nowy biznes Lewandowskiej - stworzyła jedną z najbardziej dochodowych aplikacji! #1
screen sklep Play

„Jestem bardzo szczęśliwa, bo widzę efekty mojej pracy i mojego wspaniałego zespołu ekspertów”.

Trzeba zaznaczyć, że aplikacja Lewandowskiej jest płatna, a mimo to jest jedną z najbardziej dochodowych w całym sklepie Play. Za miesiąc korzystania z aplikacji trzeba zapłacić 89,99 zł. Jeżeli wykupimy na trzy miesiące z góry to 149,99 zł, a jeżeli za pół roku to cena wyniesie 199,99 zł.

To ile zarabia na tym Lewandowska, jest oczywiście owiane tajemnicą.

„Celujemy w top 5 najczęściej kupowanych aplikacji. To pierwsza, jedyna i globalna aplikacja na rynku, która łączy w sobie motywację, program treningowy i dietetyczny”.

Anna Lewandowska nie ma żadnych wątpliwości, odpowiadając na pytanie, czy branża fitness będzie szła w kierunku aplikacji.

„Zdecydowanie! Użytkownicy chcą potrenować nawet kilka minut dziennie, więc aplikacja jest jak najbardziej przydatna. Tu chodzi też o motywację. Z aplikacją ćwiczy się po prostu łatwiej. Teraz myślimy nad wersją aplikacji w języku niemieckim”.

Zastanawiacie się, dlaczego akurat język niemiecki?

Ponieważ aż 20% obserwujących Lewandowską w mediach społecznościowych mieszka w Niemczech.

Ktoś z Was może używa tej aplikacji? Warto? Jak wrażenia?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *