Nowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek oburzyło internautów!

Tuż po świętach Małgorzata oraz Radek wybrali się na wakacje. Kierunkiem ich podróży okazała się Tajlandia. Jak podkreśliła Małgorzata, Tajlandia to rejon, który bardzo przypadł im do gustu.

Zdjęcie Nowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek oburzyło internautów! #1
https://www.instagram.com/p/BsFQ3hphUnT/

Oczywiście wśród zdjęć nie zabrakło Małgorzaty w bikini. Widać, że celebrytka lubi dzielić się tego typu zdjęciami ze swoimi fanami. W sumie trzeba przyznać, że wygląda na nich bardzo dobrze.

Radek także dumnie wrzuca zdjęcia, na których pozuje wraz ze swoją małżonką.

Jednak wśród nowych zdjęć pojawiło się także jedno, które szczególnie oburzyło internautów. Na tym zdjęciu Małgorzata Rozenek siedzi w samym bikini na plaży, a na głowie ma pióropusz. I to właśnie ten element jej ubioru nie spodobał się ludziom. Internauci zgodnie pisali, że taki pióropusz może nosić jedynie wódz.

Zdjęcie Nowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek oburzyło internautów! #2
https://www.instagram.com/p/BsC4SjWh-oL/?utm_source=ig_embed

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy:

„Nie rozumiem noszenia pióropusza. Przecież to przywilej tylko dla wodza. Świadczy o szacunku, jaki ma”.

„To przykre, że dorosła i wykształcona kobieta feministka nie ma pojęcia o przywłaszczeniu kulturowym”.

„Pióropusz ma dla Indian znaczenie religijne. Jestem zdumiona, bo z tego co wiem to Twój mąż Małgosiu fascynuje się Indianami. To, że w popkulturze pióropusz zaczęły nosić jakieś tam celebrytki nie znaczy, że Indianie pochwalają takie zachowania. Walczą z tym jak mogą. W bardzo szczególnych okolicznościach Indianki miały przywilej zakładania pióropuszy w strojach plemiennych, nie kąpielowych. Dla Indianek z prerii golizna była nie do przyjęcia! Na nowy rok życzę Ci Małgorzato więcej szacunku do odmiennych kultur ☺️ Taka forma noszenia pióropusza jest obrazą dla Indian i wystarczy niewielki „reserdż” w internecie by to zrozumieć”.

Jednak niektórzy postanowili bronić Małgorzaty:

„Czytam jak się oburzają, ze nosi Pani ten pióropusz… wygląda Pani cudownie i dumnie. Tak jak powinno się nosić koronę. To moje marzenie jeszcze chyba z dzieciństwa, żeby poczuć te magię, gdy ma się na głowie taką właśnie przepiękna koronę”.

A Wy co sądzicie o tym wszystkim? Zwykłe, fajne zdjęcie z wakacji czy faktycznie brak szacunku dla kultury?

Zdjęcie Nowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek oburzyło internautów! #3
https://www.instagram.com/p/BrvHB_fBCid/

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *