Nietypowa sytuacja u ginekologa! Tego się nie spodziewała!

Często możemy przeczytać w sieci, a głównie na forach o nietypowych sytuacjach u ginekologa. Niektóre opisywane sytuacje są przerażające, bo dotyczą niepoprawnego zachowania lekarzy wobec pacjentek. Inne kobiety narzekają na „głupie” uwagi ze strony ginekologa.

Dzisiaj jednak chcemy opisać pewną sytuację, a właściwie to wpadkę pewnej kobiety.
Kobieta nie do końca wiedziała, o co chodziło lekarzowi. Dopiero po powrocie do domu i po rozmowie z córką zorientowała się, co się tak naprawdę wydarzyło!

Kobieta miała umówione spotkanie u ginekologa na konkretną godzinę. Jednak tego dnia z samego rana otrzymała telefon, że wizyta musi zostać przełożona na wcześniejszą godzinę. Jako że była dopiero 8 rano, a wizyta miała się odbyć o 9:30, to bohaterka tej historii szybko wyszykowała dzieci do szkoły i już po chwili była w drodze do przychodni.

Na pokonanie trasy do przychodni kobieta potrzebowała nieco ponad pół godziny, więc nie miała za bardzo czasu na przygotowania. Szybko się umyła, aby czuć się świeżo, ubrała się i wskoczyła do samochodu.

Jak tylko dojechała do przychodni i usiadła w poczekalni, od razu została wezwana do gabinetu. Kiedy usiadła na krześle nazywanym potocznie samolotem, lekarz przystąpił do badania.
Po chwili kobieta usłyszała dość nietypowe zdanie.

„Och, widzę, że dziś dodatkowo się Pani przygotowała do wizyty”.

Kobieta od razu pomyślała sobie, że to było nieco dziwne stwierdzenie, ale nie zaprzątała sobie tym głowy. Badanie przebiegło pomyślnie i kobieta mogła wrócić do domu.
Jednak pod koniec dnia, kiedy jej 6-letnia córka poszła się umyć do łazienki, zauważyła, że na wannie nie ma jej ulubionego mydełka.

„Gdzie jest moje mydełko?”

To właśnie wtedy kobieta zrozumiała, że kiedy w pośpiechu myła się przed wyjściem na wizytę u ginekologa, to omyłkowo użyła mydła córki. Było to mydełko z brokatem, który zostaje na ciele…

Zdjęcie Nietypowa sytuacja u ginekologa! Tego się nie spodziewała! #1

Dopiero wtedy kobieta zrozumiała, co lekarz zobaczył podczas badania i dlaczego zwrócił uwagę na to, że „dodatkowo” się przygotowała do wizyty…

Znacie może jakieś inne, śmieszne wpadki u lekarzy? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *