Niespodzianka w samochodzie – Zostawił otwarte auto!

Ten Amerykanin już nigdy nie zostawi otwartego samochodu na noc! Niespodzianka w samochodzie, którą zastał rano, sprawiła, że prawie umarł z przerażenia!

Niespodzianka w samochodzie

Pamiętajcie, aby nigdy nie zostawiać otwartego samochodu, kiedy znajduje się w nim jakieś jedzenie. Zwłaszcza jeśli jesteście na wycieczce w USA. Będąc blisko lasu, musimy pamiętać, aby nie zostawiać jedzenia w samochodzie, bo może nas spotkać to, co spotkało tego Amerykanina.

O zdarzeniu poinformowało na swoim Facebooku biuro szeryfa z hrabstwa Placer w Kalifornii. Trzeba podkreślić, że w tym hrabstwie większą część stanowią lasy. Kalifornijczyka spotkała przykra niespodzianka w samochodzie, ponieważ zostawił na noc otwarty pojazd. O tej porze roku sporo niedźwiedzi szykuje się do zimowego snu, więc rozpoczynają poszukiwania różnych źródeł pożywienia. Niefortunnie się zdarzyło, że jeden z niedźwiedzi wyczuł, że w samochodzie jest jedzenie. Dostał się do środka i zatrzasnął się.

Kiedy właściciel wrócił do swojego zaparkowanego samochodu, zamarł z przerażenia. Od razu wezwał odpowiednie służby, które pomogły przerażonemu misiowi wydostać się z samochód. Na szczęście nikt nie ucierpiał ani miś, ani człowiek. Niestety nie można tego powiedzieć o samochodzie, który został mocno pokiereszowany przez wystraszone i uwięzione zwierzę.

Biuro szeryfa apeluje w mediach społecznościowych:

„Nie zostawiaj jedzenia w samochodzie, zamykaj drzwi od auta i trzymaj śmieci w pojemnikach odpornych na niedźwiedzie” – cokolwiek by to znaczyło – lepiej uważać!

 

To może Cię zainteresować: Miś koala aż płakał z bólu. Wzruszające wideo z pożaru w Australii

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *