Niesmaczny żart Karola Strasburgera! Obraził uczestniczkę „Familiady”! Dlaczego to puścili w TV?

Każdy zna mistrza sucharów – Karola Strasburgera. 71-latek od wielu lat prowadzi bardzo popularny teleturniej „Familiada”. Nie ma chyba osoby, która nie oglądnęła w swoim życiu ani jednego odcinka. Familiada często kojarzy nam się z niedzielnym popołudniem w rodzinnym gronie.

Zawsze na początku odcinka, Karol opowiada dowcip – z reguły są to tzw. suchary. Jednak to, co powiedział Karol w ostatnim odcinku, sprawiło, że internauci są zbulwersowani.

Tym razem nie chodziło o żart, który opowiedział na początku programu, tylko o to, co powiedział do jednej z uczestniczek podczas wręczania pamiątkowych kuferków ze słodyczami.

Po wręczeniu upominków Karol zwrócił się do jednej z uczestniczek:

„Jagoda zabierze wszystko, wiadomo. Już trzyma, już trzyma”.

Wszyscy zauważyli, że kobieta poczuła się bardzo niezręcznie. Jesteśmy przekonani, że prowadzący uraził Panią Jagodę tymi słowami.

Fragment nagrania z tego odcinka szybko obiegł internet. Komentarze pod filmem świadczą o tym, jak „żart” Karola został odebrany przez oglądających.

„Karol, zero klasy jak zawsze”.

„No powiem, że powinien ją za to publicznie w tym programie przeprosić, bo to, co powiedział i patrząc po minie tej dziewczyny, to naprawdę przesadził!”.

A jak Wy uważacie? Przesadził? Chyba tak…

Fragment tego nagrania już zniknął z internetu, jednak prawdopodobieństwo, że za chwilę znowu się pojawi, jest bardzo duże. Jak wiadomo, nic w internecie nie ginie.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *