Nauczycielka uprawiała seks z 17-latkiem

Ponoć wielu nastoletnich uczniów fantazjuje o swoich nauczycielkach. Trudno jednak uwierzyć, że nastolatek wdał się w romans z 63-latką! Do skandalu z tragicznym finałem doszło w amerykańskim liceum. Po tym, jak wyszło na jaw, że nauczycielka uprawiała seks z 17-latkiem, winna przestępstwa uwiedzenia nieletniego odebrała sobie życie. Przedtem jednak dokonała zabójstwa. Do tragicznych wydarzeń doszło w ubiegłą środę w Karolinie Północnej.

 

Nauczycielka uprawiała seks z 17-latkiem

Emma Ogle uczyła w szkole Garinger High School od 2014 roku. Wiosną tego roku miała nawiązać bliższe relacje z jednym z uczniów, które po kilku miesiącach nabrały seksualnego charakteru. Początkowo władze szkoły nie chciały wierzyć w te doniesienia. Zdaniem dziennikarzy, sam uczeń miał się przyznać innemu pracownikowi szkoły do uprawiania seksu z panią Ogle. Ostatniego dnia października aresztowano nauczycielkę, ale po wpłaceniu dziesięciu tysięcy dolarów kaucji wróciła do domu. To tam tydzień później doszło do podwójnej tragedii. Emma prawdopodobnie zastrzeliła swojego 59-letniego męża, Michaela Ogle, a następnie sama odebrała sobie życie. Policja szybko odkryła zwłoki małżeństwa po tym, jak jeden z członków rodziny zaniepokoił się nieobecnością Michaela w pracy. Trudno jednak będzie ustalić dokładny przebieg tragicznych wydarzeń, ponieważ dom Emmy i Michaela jest oddalony od innych posesji. Samobójstwo Emmy może być dowodem na jej winę. Wiedziała, że za uprawianie seksu z uczniem grozi kara.

Prawo w Karolinie Północnej

Akurat w Karolinie Północnej stosunki seksualne z osobą powyżej szesnastego roku życia nie są zakazane, ale w tym przypadku sytuacja jest wyjątkowa. Nauczycielka, uprawiając seks z 17-latkiem, mogła wykorzystać swoją władzę nad podopiecznym, a to już jest przestępstwem. Kobieta została dyscyplinarnie zwolniona ze szkoły. Dzięki wpłaconej kaucji mogła czekać na proces w areszcie domowym. Nikomu nie przyszło do głowy, że Emma postanowi rozwiązać sytuację w tragiczny sposób.

W Polsce uprawianie seksu z osobą, która nie ukończyła 15 lat, jest przestępstwem. Niezależnie od tego, czy nastolatek wyraża na to zgodę, czy nie, fakt utrzymywania stosunków o charakterze seksualnym, jest karalny. Zdecydowanie rozsądnie będzie zostawić fantazje seksualne z nauczycielkami (tudzież uczniami, jak było w przypadku 63-latki) w sferze marzeń.

 

 

To może Cię zainteresować: Ogromny napiwek! Kelnerka doznała szoku!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *